Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj mindig ugyanazt a...

Muszáj mindig ugyanazt a popsitörlöt használni, vagy ki lehet probálni többfélét?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ártani a börének,de ki akarom tapasztalni hogy melyik a legjobb neki is meg árban is.Mi a véleményetek?
2009. jún. 19. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többfélét:-))
2009. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozz. Figyeld, hogy nem allergiás-e valamelyikre a babád. Mi is többfélét használunk. Attól függ, hogy melyik van leárazva.
2009. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még csak most jön a babó,de már vettem jó pár csomaggal,igy ki tudom tapasztalni.Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 19. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Én általában a kissé nedvesebbeket használom, valamint azokat amik valóban egykezesek. (Nem jön egyszerre 4-5, amikor húzom.) Ezen belül én is ár szerint is választom.
2009. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Popsitörlő? Majd a pelussal lesznek gondok!

Mire kitapasztalod, hogy melyikből nem folyik ki az anyag.

2009. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is váltogattam, mivel kaptunk is párat. Nem volt gondunk a váltással! Sőt a pelusoknál sem volt gond, mert ugye azt is kaptunk és nem egy márkát. Szerintem a popsitörlő helyett inkább a popsikenőcs használata a döntőbb! Annál fontosabb, hogy milyet használsz!
2009. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Váltogasd nyugodtan, muszáj is lesz, hacsak nincs szerencséd. Én már kb a 6. félét próbálom. Van amelyik tök pici, és nem rántja magával a következőt. Van, amelyikből egyszerre 3 jön. Van olyan is, ami tök száraz. A legutóbbi meg írtó vastag, és még szakad is. Pedig elvileg mindegyik elég jó márka...
2009. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is már egy csomót kipróbáltam, pedig még csak 2 hós a babám :P és nem is hinnéd, hogy sokszor a drágábban nem olyan jók - pl a Johnsons nekem nem jött be, mert úszik a krémes nedves lében, és egy csomót kell várni, míg megszárad a picurkám popsija - a kipattogás, pelenkakiütés attól van sokszor, hogy nedvesen bedunsztoljuk a gyereket a pelusba

szóval olyat válassz, ami elég nedves, de nem túlságosan, elég vastag, hogy ne szakadjon szét a kezedben, és gyorsan szárad a baba popsija, ahol törölted vele

a Gabi szerintem jó, és az Axxo meg a DM-es sajátmárkás is tetszett

2009. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig mindig különbőzőket használtam, mindegyikkel meg voltam elégedve. Volt márkás is, volt "no name" is.
2009. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az előző vagyok: csak annyi hogy a dobozos nekem nem jött be, mert amikor már fogyóban volt, akkor a végén alig tudtam kiszedni a dobozból egy kézzel (pont akkor csak egy kezem volt szabad).
2009. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!