Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lombikos anyukák! Ti is...

Lombikos anyukák! Ti is ennyire aggodalmasak vagytok?

Figyelt kérdés
3 év sikertelenség után,2.lombikkal lett két kisfiam.Szépek,aranyosak,csak velem van gond.Amióta megvannak,nincs egy nyugodt percem sem.Rettegek mindentől,még egy kis náthától is.Szabályoosan beparázok a legapróbb gondoktól is,sokszor nem alszok éjszakákat,mert folymatosan valamin görcsölök.Amúgy nem betegesek,semmi extra.A környezetem szerint (is)velem van a gond,talán azért lettem ilyen,mert olyan nehezen sikerültek?Van(volt) még valaki hasonlóan?

2012. ápr. 17. 13:27
 1/8 sumergo ***** válasza:
Szerintem én igen! 7 év után lett a lányunk, a 6. lombikkal. Gondolhatod! Most lesz fél éves, szerencsére még nem volt beteg, de tuti nagyon ki leszek, ha egyszer beteg lesz! Ha lehet fokozni az anyai aggódást, akkor szerintem a lombik biztosan rátesz pár lapáttal! :-) Abban bízom, h később azért majd jobb lesz!
2012. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van két ellenpéldám: ismerek olyan anyukát, akinek elsőre sikerült a gyereke, mégis egész nap aggódik valamin, másik anyukának lombikkal lett kislánya, mégis nagyon laza és nyugodt anyuka.
2012. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom mindig,hogy később már nem leszek ilyen,de hiszen már lassan 2 évesek!Már az is gáz,hogy kiborulok,ha a megszokott adagjuknál mondjuk kevesebbet reggeliznek!
2012. ápr. 17. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én nem voltam lombikos, nekünk elsőre összejött, ennek ellenére én a terhességet is végigparáztam, hogy minden rendben legyen a babával. Aztán amikor megszületett mindig adódott valami amiért aggódtam/aggódok, most 22 hónapos. Kicsit lazábbnak kell lenni, ennyi. Amúgy gratulálok a babákhoz.

2012. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a kedvességedet Kedves Utolsó!Sajnos éppen ezen vagyok,de nem sikerül!!Egyszerűen nem tudok lazább lenni,keresem öröké a problémákat és parázok.Neked sikerül?
2012. ápr. 17. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha igen, néha kevésbé:))))

Múltkor például egy "kedves" ismerősöm megjegyezte, hogy milyen alacsony a fiam. Aztán nagyon rosszul érintett ez a dolog, majd amikor elmentünk a gyerekorvoshoz, akkor megnyugtatott, hogy minden oké, és átlagos a fiam magassága. Szóval próbálom magam megnyugtatni:)

2012. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Az én babám 2. lombikpróbálkozásra sikerült.

Én azt gondolom, nem ettől függ, hogy aggódós anyuka vagy/leszel. Én is ismerek ellenpéldákat. Attól függ, milyen természetű vagy alapjában. Én már a lányom születése előtt is, egész más dolgokon (amiken így utólag már mosolygok) képes voltam aggódni, rágódni. Mások könnyebben tudják élni az életet. Ez persze nem jelenti azt, hogy felelőtlenül nevelnék a gyerekeiket.

2012. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
Akkor én vagyok az egyetlen! Soha nem voltam aggódós típus, soha nem törtem össze, ha valami nem sikerült elsőre, inkább a megoldást keresem a gondokra. Most viszont leírhatatlanul tudok aggódni a kislányunkért. :-) Másban most sem vagyok aggódós!
2012. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!