Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El kellett volna búcsúznom a...

El kellett volna búcsúznom a babámtól?

Figyelt kérdés
22hetesen meg kellett szülőm a babám mert tüdő cisztákat találtak Nála.Akkor úgy döntöttem nem szeretném látni,viszont rengeteget gondolok Rá és arra, hogy még is meg kellett volna néznem,és úgy el búcsúznom Tőle.Most már nagyon bánom, hogy ezt nem tettem meg.
2012. ápr. 17. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sajnálom, borzalmas lehet ezt átélni. :(


Én ismerem magamat annyira, hogy tudjam, én sem néztem volna meg. Szerintem jól döntöttél, hogy nem nézted meg. Majd idővel jobb lesz és eltudod engedni lélekben.

2012. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem így jobb volt
2012. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

jól tetted,hogy nem nézted meg.

így nem olyan valóságos,könnyebb így szerintem

2012. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
El kellett volna búcsúznod tőle, könnyebb lenne "elengedned".
2012. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor úgy éreztem képtelen lettem volna meg nézni,de most már úgy érzem ahogy az utolsó válaszoló írta, hogy könnyebb lenne elengedni!
2012. ápr. 17. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

4. vagyok.

Nem akarok videókat megosztani veled, de vagy egy csomó a neten, szülők, akik elveszítették babát, amolyan emlékként... fotók...

Van olyan, aki egyszerre kettőt, van, hogy ikrek közül az egyiket...

Az egyik ilyenre emlékszem, a szerencsésebbik baba első szülinapján egy csomó lepkét engedtek szabadon, a másik baba emlékére...

Talán így könnyebb lenne neked/nektek feldolgozni.



28/n

2012. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem jó hogy nem nézted meg különben állandóan a szemed előtt lenne a kis arca, és soha nem tudnál megnyugodni..
2012. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Na, megjöttek a lepontozók...Csak azt nem értem miért egy ilyen kérdésnél kell pontozgatni. Szerintem senki nem írt bántót, sőt együtt érzőn írt mindenki...

(első válaszoló voltam)

2012. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia,nagyon sajnalom h így alakult,az idő segít majd meglatod!Én is ateltem 4eve,én nem néztem meg,utólag is úgy érzem helyesen döntöttem!Gondolok rá mind a mai napig,és ha úgy kellett volna látnom,h nem él már a drága talán bele örültem volna...
2012. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy azt hidd, hogy úgy könnyebb lenne, nekem az anyukám halt meg itthon, rákos volt, és a mai napig az a kép jön elő, amikor már nem élt... Én annyira örülnék, ha nem láttam volna.
2012. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!