Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » T mit szóltok az új Babylove...

T mit szóltok az új Babylove pelushoz? Csak nekem tűnik gagyibbnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is gagyibbnak tűnik, de a minőségével eddig még nem volt problémánk. 3 napja kezdtük meg az új dobozzal.
2012. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tűnik gagyinak, csak viccesek kettek a rajzok az elején. Valamelyiken van két futó kismalac, na ők szegények elég bénàk, de a pelus többi részével semi bajom. Még mindig a kedvencem.
2012. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az a dm-es? vagy az a babydream?

Mert a dm-es nekünk eddig legszuperebb, pedig a liberót,huggiest,papmert is próbáltuk, mind átázott, csak ez nem.

Amúgy ha ez a rossmanos akkor szerintem nem jó, eddig mindig ráfáztunk vele

2012. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert új lett??? Akkor csak még én nem találkoztam vele??? Pedig azt használjuk...:)
2012. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én NAGYON örülök neki, imádom, hogy gumis lett a dereka. Libero mellett használjuk második pelusként, nekem sokkal jobban bejön, mint az előző verzió.
2012. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hiányzik a magas derékrész,szerintem az nagyon jó volt.Az sem tetszik,hogy a gumírozott rész széle pont ott lett kicsire hagyva,ahol szükség lenne hosszabbra,a régi verziónál ez olyan jó volt.

De amúgy az új változattal sem volt még "baleset",ugyanúgy bírja az éjszakát.

2012. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az utolsó véleményét osztom teljes mértékben!
2012. ápr. 21. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Szió,


az egyik barátnőm ilyen párti, ős ő is teljesen meg van vele elégedve, bár az uccsó dobozt bontotta ő is, mert végre átáll a PINE pelusra...

2012. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!