Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vmi történik velük (babákka...

Ha vmi történik velük (babákkal) jó v rossz, arra fognak emlékezni? Bár én se emlékszem, de érdekel

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fog rá emlékezni, de a személyiségében tudat alatt hagyhat nyomot.
2012. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan az esetre nem fognak emlékezni, de biztosan "beléjük épül" az élmény. Ezt természetesen nem arra értem, hogy például elesnek, vagy legurulnak az ágyról, mert ezen mindenki átesik, hanem ahogyan a szüleik bánnak velük, hogy szeretettel bánnak-e velük, vagy bántják őket. (nem csak fizikailag). Ez mind alakítja a személyiségüket.
2012. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem korfüggő. A kislányom 11 hetesen került kórházba tüdőgyulladás gyanújával. A sok sírástól útközben befulladt, az intenzívre került, ahol 11-20 h között lehettem vele. Nem ehetett 3 napig semmit (ismert szívhibához kapcsolódó szívritmuszavar miatti hányástól féltek), nem tudott egyedül elaludni, nagyon sírt, ki is kellett kötniX nyugtatózták. Vénát sem találtak neki, összevissza szurkálták. 5 nap

után átkerült a Kardiológiai Intézetbe, ahol majdnem 3 hétig volt, mert

megműtötték, itt sem lehetett éjjel maradni. Nagy megkönnyebbülésünkre nagyon jó alkalmazkodott a körülményekhez, rászokott a cumira, ez sokat segített. Amikor végre hazahozhattuk, nagyon féltem, hogy mi lesz... annyi volt csak, hogy napközben mellette kellett lenni, ha aludt, mert fel-felsírt. Ma már majdnem 9 hónapos, nagyon vidám, barátságos, mosolygós baba, de még mindig mellette fekszem a délutáni alvásainál. Úgy tűnik, nem hagytak benne nyomot a kórházi hetek... bennem annál inkább, most is bőgök ;)

Úg vettem észre odabent, hogy a totyogókat viselik meg a legjobban ezek a dolgok.

2012. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!