Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy ezért nem...

Létezik, hogy ezért nem alszik jól a kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos. Már egy ideje kóstolgatunk(alma, krumpli, répa, sütőtök, ezeken túl vagyunk), nem vettem észre semmi gondot, mindent szépen megeszik. Megpróbáltam a déli evésnél az adagot növeli, hogy lassan kiváltsak étkezést. Azóta éjszaka nagyon rosszul alszik, és tegnap óránként be kellett menni hozzá. Viszont tegnap előtt nem adtam neki kanalast, mert úton voltunk, és tápszert kapott csak. Aznap éjszaka nagyon jól aludt. Ezen csak most kezdem gondolkodni, miután ilyen rossz éjszakánk volt, hogy esetleg van összefüggés a kettő között, és lehet, hogy a szilárdabb kaja miatt alszik rosszul. Szerintetek lehetséges? Valaki járt így? Ha igen akkor meg fog ez oldódni?
2012. ápr. 22. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
lehetséges h kisfiad pici pociját megterheli a hirtelen nagymenyisétel és nem tudja megemészteni ezért valószinülegjhat a pocikája probálj neki espumisant adni
2012. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a növeléssel van gond sok lehet neki(szomjazhat rá),mindig 2-3 napon keresztül csak egyfajta ételt adj neki!!!kicsi gyomrának át kell állnia nem megy oly gyorsan,csak mindig egy fajtát kis adagokban!!

Meg fog oldódni kell pár hét...


4gyermekes anyuka

2012. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár lehet a szilárd étel is az oka, de nem gondoltál arra, hogy a tegnapi egy hosszú fárasztó napra sikeredett, ezért aludta át a babád az éjszakát rendesen?

Nem alszik túl sokat délutánonként az esti alvás előtt?

2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap megint nem ettünk szilárdat és újra jól aludtunk. Ma megpróbálok egy keveset adni neki, aztán meglátjuk.
2012. ápr. 23. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!