Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2éves kisfiam fél éve...

A 2éves kisfiam fél éve borzasztó rosszan alszik, van hogy felkel sírva és teljesen zavart csak ordít szüntelen! Még a hideg víz sem segít. Olyan mint aki megőrült? Tudt valaki valamit?

Figyelt kérdés
Nem régen volt lázgörcse is - epilepsziára vizsgálták de nem bizonyított? Mit lehet vele kezdeni. Napközben is sokszor hisztizik!

2012. ápr. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha éjjel álmomból sírva felriadnék, és vigasztalás helyett hideg vizet kapnék, én is megőrülnék.

Biztosan fél egyedül, azért csinálja, nálunk megoldódott a dolog azzal, hogy nyitott ajtónál és éjjeli fénynél alszik.

2012. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat ez a hideg viz nekem is fura, debiztos az orvos javasolta. :-)


No de mindegy is, szerintem fejlodik a beszedkozpontja illetve ilyenkor kezdenek intenzivebben almodni. Nem megy sokat a tv nalatok? Illetve az epilepsziat hogyan vizsgaltak, mit momdtak ra?

2012. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pesze hogy megpróbálom megvigasztalni, de azt fel se veszi csak rúgja ki magát a kezemből! Egy ágyban alszik velem,pont azért hogy ne kelljen óránként átszaladgálni a másik szobába! EEG-t csináltak nála az majdnem negatív-min. eltérés látható! Igaz hogy nagyon keveset beszél-ez is okozhat ilyet? És igen elég sokat megy a TV, de nem nézi- inkább csak háttérzaj!
2012. ápr. 19. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!