Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba ételében mit kell...

Egy baba ételében mit kell figyelni, hogy mi NE legyen benne?

Figyelt kérdés
Most kezdem nézegetni a bébi ételeket,gondolom tej,cuko,só,tojás az nem lehet benne,de amikor olvasom a pl tejpépek összetételét,ha minden más izfokozó,gabona,tejpor,emulgálok vannak benne.Ezek nem ártanak?egyátalán mit jelent az hogy gluténmentes?
2009. jún. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem te főzöl neki? Lisztmentes vagyis a búzának valami allergizáló kütyüje a glutén. asszem.
2009. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
természetesen fogok neki főzni.de biztos lesz amikor kell neki üvegest is adni,de a tejpépekre gondoltam elsősorban.
2009. jún. 21. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszíró vagyok: Én úgy jártam, hogy főztem-főztem neki, és egyáltalán nem volt hajlandó üveges kaját enni. Se tejpépet, se babakekszet! (dokink szerint örüljek neki)Mindig érzett rajta valami tápos íz. Így cici mellé főztem neki mindig külön és turmixoltam. Már 15hós és azt eszi már amit mi. Természetesen több zöldséget és gyümit, és a kecskeméti üveges gyümit piskótával, szereti. Tejpéppel egyszer próbálkoztam, kiköpte. drága, nem vettem többet meg, már tejbegrízre fogom egyből szokatni tejpép helyett, csak még várnom kell egy-két hetet, mert a tejallergiánkat most nőttük ki. Gondolhatod, minden főzeléket krumplival kellett sűrítenem tejföl helyett. Ha kérsz pár receptet, írj nyugodtan,összeszedek párat és e-mailben átdobom, csak adj címet. Remélem segítettem.
2009. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy mivel allergiás volt legalább semmi olyat eszembe sem jutott adni neki, amiben bármi "gáz" lehet. :)
2009. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!