Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám az általam készített...

A babám az általam készített gyümölcstől főzeléktől mindig nehezen kakil, de ha üveges bébikaját adok neki, akkor naponta kétszer is produkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adjak neki csak üveges kaját? Vagy mit lehetne tenni a főztömmel? Én botmixerrel mixelek és ha nagyon rostos szálak vannak a gyümölcsben, akkor át is szoktam passzírozni.
2009. jún. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az üvegest, az szigorúan ellenőrzött. Adj neki azt.
2009. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindent megpárolok mielőtt neki adnám. Még a gyümiket is. Szerinem a bébikajákat is így csinálhatják. Próbáld meg. Múltkor csináltam neki olyat, hogy alma, őszib. és banán megpárolva (kevés vízzel felforralod fedő alatt pár percig) és úgy turmixolod. Kicsit kevesebb benne így a vitamin, de könnyebben emészthető.
2009. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam úgyis, hogy félüveg bébikaja és abba a másik fél az általam lereszelt gyümölcs. Mivel az üveges kaja 48 óráig is jó bontás után, így napra elég volt.

Az üveges gyümik nagyon émelyítőek, édesek, ami miatt jobban kakilnak tőle a babák...

2009. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet, kipróbálom. Köszi mindenkinek!!!
2009. jún. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!