Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remegek az idegességtöl?

Remegek az idegességtöl?

Figyelt kérdés

kislányom(19 hós) hintázott fél percre fordultam el tőle erre mit csinál addig fészkelödött amig majdnem kibukott a hintából fejjel lefelé logót fél pillanatra. kivettem, megszidtam hogy miért kell annyit fészkelődnie majd magamhoz öleltem még mindig remegek ez hihetetlen babahintából hogy a viharba lehet kifordulni?


veletek történ már olyan este (baleset (majdnem baleset) ami után agyon nehezen nyugodtál meg?


2012. ápr. 23. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha dudás babahintád van, akkor igen, én már olvastam itt a gyik-en olyat, hogy pont azért keresett másik hintát az anyuka, mert a dudásból fejjel kifordult a babája. Nekem sem tűnik stabilnak, egy pillanatra sem merném benne hagyni a gyerekemet. Én addig kerestem, amíg találtam egy megfelelően biztonságosat, amiből nem tud kiesni, vagy félig kiesni.
2012. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha dudás babahintád van, akkor igen, én már olvastam itt a gyik-en olyat, hogy pont azért keresett másik hintát az anyuka, mert a dudásból fejjel kifordult a babája. Ilyenben nem lehet egy pillanatra sem magára hagyni, vagy elfordulni.
2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is dudás babahintánk van, 2x már kifordult belőle a fiam, egyszer 1 éves kora körül, meg olyan 2,5 körül :/
2012. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen tapasztaltam,kisfiam 2! hónaposan kiesett a babakocsiból ahova be volt kötve, 2 hónaposan kb megtudta emelni a fejét,meg egy kicsit támasztotta magát a karjával,mégis hátra fele kiesett,mindössze 10 percet volt a kocsi magára hagyva,még kiteregettem,az volt a szerencse,hogy a kanapé párnái pont a babakocsi mögött voltak lerakva,és arra esett,nagyon sírt,de inkább megijedt,én is sírtam vele,annyira megijedtem,szerencsére nem lett semmi baja,a mai napig nem tudom,hogyan csinálta..
2012. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tudom, könnyű mondani, de próbálj megnyugodni!

Mivel a lányunk még csak 7 hónapos, így baleset még nagyon nem történt. 2x fordult elő, hogy nem kapott valamiért levegőt, rögtön hasra fektettem az alkaromon, 2 határozott "ütés" a lapockák közé, és tápszer folyt az orrából, szájából. Nagyon megijedtem, mert ha nem nézek rá a kicsire, megfulladhatott volna... Ezek történtek eddig, de így is az ütő megállt bennem.

2012. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
dudás!
2012. ápr. 23. 16:48
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ennél durvább történt, ki is szaltózott a hintából. Éppen löktem egyet a hintán, amikor magam sem értem hogy csinálta, de hirtelen felállt a hintába (felhúzta magát a kezével). Egy nagyot pörgött hátra a levegőbe és a térdére esett. A legdurvább az volt, hogy a feje úgy csuklott hátrafelé, mint valami rongybabának. Akkor azt hittem eltörik a nyaka, de nem, nem történt semmi baja az ijedtségen kívül. Kb annyi idős volt, mint a te kislányod.

Azóta szépen ül a hintába és kapaszkodik, még ő is emlékszik erre az esetre.

2012. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nagyon durva volt

soha ilyen jellegü majdnem baleset még nem volt

2012. ápr. 23. 16:49
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászolásokat nem gondoltam volna hogy eza hinta babahinta ami direkt babáknak valo ily baleset is tud okozni
2012. ápr. 23. 16:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nekünk is a dudással :((( A lányom másfél évesen fordult ki belőle ugyanígy fejjel lefelé lógott...most a kisfiamnak már inkább vettem egy olyan átalakíthatósat igaz hogy sokkal drágább de remélem ezzel nem lesz ilyen baleset.
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!