Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell külön venni pelenkázótáskát?

Kell külön venni pelenkázótáskát?

Figyelt kérdés

Az én babakocsimhoz nincs, és nem is értem miért kell külön venni... nem lehet együtt más cuccal? Vagy így praktikus?

Mit tesztek bele, mit javasoltok?


Köszönöm!

Leendő 30h km



2012. ápr. 23. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos hogy a babakocsihoz legyen, és megteszi egy bármilyen táska is, ami neked kényelmes és sok elkülönülő hely és zseb van rajta. Mert az se jó ha egy légterű, mert akkor csak keveredik benne minden. Cumisüveg, etetős cuccok, pelenka, popsitörlő, kenőcs, pelenkázó alátét, váltóruha, ezek az átlag dolgok amit beletesznek.
2012. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De gondolom akkor már külön retikült nem visztek magatokkal?

Vagy akkor több táskával rohangáltok?

:)

Bocsánat, ha idiótaságot kérdezek!

2012. ápr. 23. 17:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért jó , mert normál női táskába ( legalábbis a kisebbekbe) nem férnek bele a babának való dolgok. Nekünk van benne pelus, popsitörlő, krém, 1 textilpelus, előke, váltóruha minden ruhadarabból, amíg kicsi és ha kell akkor tápszer/cumisüveg. Elég hamar megtelik :) Plusz a saját táskád- én ezt váltottam övtáskára, mert egyedül macerás volt cipelni a gyereket és a két táskát :)

Gratuláláok :)

2012. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a babakocsinak van az alján olyan hálós része amibe lehet pakolni felesleges külön venni. Nekem nagy méretű válltáskáim vannak, és abba raktam egy külön szatyorba váltás ruhát, pelenkát, törlőkendőt, popsikrémet, más nem is kell nagyon, és ez bárhol elfér, külön táska pénz kidobás, persze ha jó áron vagy úgy kapsz akkor jöhet, de külön erre költeni szerintem felesleges pénzkidobás, de majd ha mész babával akkor te fogod megtapasztalni hogy neked szükséged van e rá, vagy meg vagy nélküle.
2012. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét! :)
2012. ápr. 23. 19:10
 6/13 anonim ***** válasza:
18:35ös vagyok. Azért ha többször mentek autóval, messzebbre rokonokhoz akkor nem árt. Meg amikor valakinél otthagyod pár órát, akkor szükség lehet mindenre ami abban a táskában van. Ráadásul a Baba is majd tudni fogja, hogy az az Övé :) Hozzáteszem, hogy nekem kicsi táskám van-gondolhatod miután most egy övtáskában is elférek. 2000ért vettem és elég lesz sokáig. Még ennyit akartam :)
2012. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mármint a pelenkázó táska volt 2000 :)
2012. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mióta megszületett a lányom, azóta nekem nincs külön kézi táskám! A pelenkázótáskában van minden! ( pelus, popsitörlő, krém, kanál, textílpelus, zsepi, ha venni kell valamit, akkor pénztárca!)
2012. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy akkor az iratok, meg a kocsikulcs, meg a zsepim bele is fér abba :)
2012. ápr. 24. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy most a DMben van , ha még van, akciós pelenkázó táska és még termék minták is vannak benne, azt hiszem 9000Ftról van leárazva 3900Ftra.
2012. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!