Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jut idő magatokra a gyerekneve...

Jut idő magatokra a gyereknevelés mellett? Ha igen, mivel töltitek ezt az időt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasok,pihenek,elmegyek vásárolni vagy csak sétálni,néha fodrászhoz,amíg a gyerekek az apjukkal vannak,vagy ha kettesben megyünk,a mamákkal van.

Szervezés is időbeosztás kérdése az egész. Nem kell minden időt a gyerekre fordítani.

2012. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Néha muszáj magamra is időt szakítani mert különbem becsavarodnék.

Netezzek sportolok olvasok sétálok, meg amihez éppen kedvem van akkor abban az 1 órában.

Az elsővel teljesen egyet értek szervezés kérdése a dolog.

2012. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg alszik ebed utan, az az idő csak az enyém. Netezek, olvasok, filmet nézek, hajat mosok, mikor mi.

Mellette el szoktam menni vásárolni, kávézni a baratnokkel, néha néha moziba.

Ilyenkor a férjemmel van, mas segítség nincs sajnos.

2012. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megoldom!

Igaz,hogy edzeni tudjak,hajnalban kelek. De imádom, ezért megéri!

Heti egyszer két órára valamelyik mama tuti elvállalja, akkor intézem azt, ami vele nem menne!

De ahova tudom viszem magammal!

Este már 8 körül alszik,akkor jövünk mi a férjemmel!:)

Beszélgetünk, olvasunk, tv-zünk!

2012. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor alszik: netezek, olvasok, hajat mosok, sminkelek, "öltözködök":), vásárolok (neten)


Amit elmenősként csinálok, ilyenkor apa vigyáz rá: fodrász, kozmetikus, szolárium, piacozás :)


Ennyi. Bulizni nem vágyok.

2012. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nappal ha alszik, netezek, kötök, tv-t nézek, vagy vasalok stb este ha elaludt akkor ugyanez.
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére jut. Járok sportolni rendszeresen, heti 2-3 aerobic, este, pedig ha alszanak, akkor fél óra futás (a férjem otthon van persze). El szoktam menni kozmetikushoz, fodrászhoz, manikűröshöz is, és a barátnőimmel is összeülünk 2 hetente egy kávéra.
2012. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen jo, mindenkinek van ideje magára. Csak nekem nincs. 1 éves mult a lányom. Fél éve vissza álltam dolgozni. Négy után érek haza. Tobbnyire a gyerekkel játszok, sétálunk stb. Este 8 korul alszik is. Akkor szoktam takarítani, felmosni, vasalni stb. Ha foznom kell, akkor csak az udvaron játszunk, így rá tudok nézni az ételre is. Nem hanyagolom el magam, mert azért a munkába nem mehetek trahányan: sminkelek, fodrász meg ilyenek.
2012. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!