Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozóban vihetem a kisfiamat...

Hordozóban vihetem a kisfiamat terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hétvégén kirándulni megy a család a babakocsival nem tudunk minden látványosságot megoldani.

6 hetes terhes vagyok a kisfiamat aki most 16 hónapos vihetem akár elől akár hátul hordozóban?


2012. ápr. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigye apa, ne te cipelj terhesen!!! Főleg órákra ne. Burokrepedés, lepényleválás nem hiányzik ugye?!
2012. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvastam , hogy 6 hetes vagy. Én akkor sem vinném, mert a vetélés kockázatát növeli a cipekedés.
2012. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha egész eddig hordoztad (nem új a dolog) hozzá van szokva a szervezeted így nyugodtan viheted de nem most kezdd el :) én 38 hetesen is vittem a 13kilós nagyot a hátamon bölcsiben :)

de 16 hónapost inkább hátra :)

2012. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem kockáztatnám meg! 16 hónapos gyerek már nehéz, vigye az apukája! A kora terhességnél is ugyanúgy vigyázni kell a vetélés kockázatára, sőt, talán még jobban mint később. Én óvatosabb lennék sokkal!
2012. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!