Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is feladjátok néha? Nem...

Ti is feladjátok néha? Nem akarom etetni a gyerekemet,9 hónapos, de már rettegek amikor meg kell etetnem. Maszatol, dobál, hol eszik hol nem. Nem tudom eltatlálni mikor éhes igazán, ha csak kicsit éhes akkor botrányos amit művel az étellel.

Figyelt kérdés
Néha egyszerűen feladom, és készítek neki tápszert, mert nincs erőm és főleg idegzetem az evéssel vacakolni. Más is van ezzel így, vagy csak én? Valamit rosszul csinálok?

2012. ápr. 25. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok :) szerencsémre olyan szerencsés vagyok, hogy az én babám akkor sem hisztis, nem sír ha éhes...ennek ellenére lehet hogy éhes marad...de a következő evésnél szépen eszik, mert tudja ha nem eszik,éhen marad... lehet csúnyán hangzik, de nem úgy kell elképzelni hogy éheztetem a gyereket :)
2012. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én értem, hogyan kell elképzelni:-)) Persze, hogy nem éhezteted. De ezt az én gyerekemmel nem lehet megcsinálni. Pl most megint feladtam, nem evett csak reggel 6-kor, közben aludt, nem rég ébred, nem tettem direkt be az etetőszékbe, nehogy elrontsam az egészet, és nem is éhes én meg etetném. Kúszik mászik, nyíg, fetreng, mászik rá, sír...ez volt a sorrend. Éhes. Mondom neki, megyünk enni, hamham. Beteszem a székébe, hozom sebtiben a kajcsit, 1 kanál, oké, 2 kanál oké 3 kanál, kifújja-kiköpi, 4-5-6-9-10 kanál ugyanez. Gyorsan másik kaja mert BIZTOS nem ízlik neki. Másik kajával dettó, ugyanez, csak ott már ordít, toporzékol. Ne éhes, gondolom én. Na de reggel 6-tól képtelenség, hogy ne legyen éhes. Kiveszem, leteszem, elterelem a figyelmét, nem sír, elkezd játszani. Én nézem, tényleg nem volt éhes?? 3 másodperc múlva ordít, sír, vergődik. Én pánikban, most mit csináljak??? Tápszer. És ebből 210 grammotbenyomott. Tehát éhes volt!
2012. ápr. 27. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!