Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megijedtünk, jól...

Nagyon megijedtünk, jól cselekedtünk, esetleg rossz szülők vagyunk?

Figyelt kérdés
Éjjel a 9 hónapos lányunk sírva felébredt, s kb. negyed órán keresztül sikítva, néha ijesztően sírt. Amúgy sohasem volt sírós, egyszerűen nem tudtuk mi van. Babusgattuk, magunkhoz vettük, de nem tudott megnyugodni.A párom már a dokit akarta hívni. Megmostuk az arcát hideg vízzel, mert már úgy láttam, hogy hisztibe lovalta át magát (ezt nem rossz oldaláról értem). Egyszer csak észrevettem, hogy átázott a pelus, és tiszta nedves a háta. Tisztában tettem, megnyugodott, és 1 perc múlva elaludt.
2009. jún. 22. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,előfordul hogy az embernek ilyen esetben a legegyszerűbb megoldás nem jut az eszébe,főleg ha nagy a sírás.Előfordul,ettől még nem vagytok rossz szülők.

Én múltkor az éjjeli sírást egyfolytában a fogára fogtam,mígnem kiderült hogy fájt a torka.Szval előfordul,ettől még jó szülők vagyunk.

2009. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, miért lennétek rossz szülők???? mert nem vetted elsőre észre hogy átázott a pelus??? amikor az ember gyereke üvölt, ritkán gondol arra, hogy a pelus a baj:):):)...mindig a legrosszabbra gondolok, legalábbis én. De végül elaludt, megnyugodott...ez a lényeg
2009. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy vagytok rossz szülők!Bárkinél előfordul ilyen...:-)

2009. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, már mi is jártunk így. Teljes átöltöztetés nyugtatta le. Lehet hogy volt valami a ruhájában, vagy kényelmetlen volt neki, vagy csak egyszerűen kizökkentettük a jól megszokott, nyugodt öltöztetős mozdulatainkkal. Lényeg, hogy azóta a ruhákat fokozottan ellenőrzöm hajszál, hajdarab, szőrszál, szöszmösz ügyileg vasalásnál, és mielőtt ráadom, akkor is alaposan átnézem még egyszer.
2009. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mi a cél ezzel az állandó "akkor most rossz szülők vagyunk?" kérdezgetéssel...miért lenne bárki rossz szülő azért,mert aggódik a gyerekéért.Vagy mert nem vesz észre egy apró jelet azonnal..

Felejtsétek már el ezt,csodálatos szülők vagytok,akiknek az élete a babája,ezért is aggódtok annyira.Tudod ki a rossz szülő?

Aki otthagyja a húgyban ázva a gyereket reggelig,hadd ordítson.Na az rossz szülő.

2009. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!