Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom egész...

11 hónapos kislányom egész nap üvölt. Miért?

Figyelt kérdés
Tiszta pelus, nem éhes, nem szomjas, nem a foga, stb. Mégis vagy nyüszög egész nap, ha hozzá érek ellök magától és "földhöz veri magát", ha valamit nem engedek neki szintén ezt csinálja. Most én rontok el valamit vagy most szimplán ilyen hangulata van? Kezdek kicsit kilenni. Már kb 5 napja ez megy
2009. jún. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

valami pedig biztos van.Írni akartam hogy az idő,de írod 5 napja,akkor mégsem.Nem lehet hogy mégis a foga,az íny alatt mozgolódik,csak nem látni?

Ha nagyobb lenne,mondanám,hogy hiszti-féleség,de én is itt olvastam,hogy ilyen korban még nincs hiszti.

Nem fájhat a füle,pl?vagy torka?

Hu nem tudom csak próbálok okos lenni.Nekem is ekkora lányom van,ő még szerencsére nem csinálta ezt,csak szinplán nyűgös,jön utánam,ha valami baja van.

2009. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos volt mikor kijött neki a 7. és 8., de azóta semmi jele, hogy jönne még. Én a hisztit igazából nem tartom kizártnak, mert ha valami nem úgy zajlik mint ahogy Ő szeretné, akkor bizony robban a bomba.
2009. jún. 22. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet, nagyon kis zsiványak már ebben a korban is. Sőt, a 6 hós lányom is képes hisztizni, ha éppen nem az történik, amit ő akar. ( pl. ha ölben akar lenni)

Amúgy ha minden egyebet kizártál, lehet a foga. Kislányomnak az egész ínye fáj, szinte, mindenhol mozgolódnak a fogacskák, csak még nem látszik. Kitartás!

2009. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átul a nagyörlők jönnek ilyenkor:( jajj szegènyke!
2009. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szemfog előtt jönnek? Lehet akkor is ha semmi látszata?
2009. jún. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!