Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen nemű babát szeretett...

Ki milyen nemű babát szeretett volna? És mi lett?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És miért???
2009. jún. 22. 18:03
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Fiút szerettünk volna és fiú lett. (Ha kislány lett volna természetesen neki is ugyanúgy örültünk volna.)
2009. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Kislányt szerettem volna és az is lett. A fiú gyerekekkel sosem tudtam mit kezdeni, és elképzelhetetlen volt számomra hogy fiú legyen. Ma már egy kisfiúval is ugyan úgy elvagyok mint egy kislánnyal, de most sem tudnám elképzelni hogy fiam legyen :)
2009. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Én fiút szerettem volna, apa lányt. A végére (mielőtt még kiderült, hogy fiú-e vagy lány) már teljesen "rábeszélt" a lányra. És végül fiúcska lett. :) Imádom, de ha lány lett volna, azt is imádnám. Fiút azért akartam, mert nekem is van bátyám és remélem a második lány lesz és az olyan jó, ha bátyója van. De amúgy meg teljesen mindegy.
2009. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Persze örül az ember az ellenkező neműnek is! Csak szíve mélyén vágyik egy kislányra vagy kisfiúra.
2009. jún. 22. 18:06
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Én fiút szerettem volna a párom inkább kislányt. Amikor megtudtam hogy terhes vagyok már akkor tudtam hogy fiú lesz, és az is lett.
2009. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Kislányt szerettünk volna és az is lett, de ugyan az, mint a fenti válaszadó, kíváncsian vártam, mit mond UH-n a doktornő, hogy kislány-e vagy fiú, de nem lettem volna elkenődve, ha fiút mond, arra is fel voltam készülve. Már eleve nagyon boldogok voltunk, hogy érkezik a baba, bármilyen nemű is lesz. Viszont mikor mondta, hogy kislány, éreztem valami kis pluszt is, hogy lám, ő lesz az, akit éreztünk, hogy jönni szeretne hozzánk. Lány vagy fiú, igazi kis csodák mindannyian! :)
2009. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Fiút és az is lett! Hogy ne kelljen szülnie, remélem a következő is az lesz.
2009. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Kislányt szerettem volna, és kislány lett. Mi hárman vagyunk lányok tesók, úgyhogy szerintem azért. Férjemnek mindegy azt mondta, neki az a lényeg, hogy gyerek legyen és jó sok :) :) A következőre viszont fiút szeretnék, de ha lány lesz akkor se dobjuk ki az ablakon :D :D :D

2009. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én az elsőnél fiút Szerettem volna az is lett!!

A másodiknál nagyon vágytam egy kislányra,hogy legyen egy igazi rózsaszínű lánykám.De amikor az uh-on megmondták,hogy fiú nagyon boldog voltam,de egy kicsit csalódott.

Már a szülőágyon azon röhögtünk a férjemmel,hogy majd a következő lány lesz.

2009. jún. 22. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!