Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát kocsiban felejteni?...

Babát kocsiban felejteni? Ugye ti ilyet nem felejtenétek el?

Figyelt kérdés
Most mondták a híradóban hogy egy férfi Belgiumban elfelejtette a 11 hó-s babát a bölcsibe vinni. Elment dolgozni a baba meg a kocsiban maradt. Csak 21 fok volt, de a kocsi felmelegedett és meghalt a baba!
2009. jún. 22. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja a neten is olvasható a dolog.Én nem tudom ezt elképzelni...

Szegény kisbaba :(

2009. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

mi is ledöbbentünk a párommal:((

bár nekünk nincs babánk:(

Én nem tudnám ezt megtenni!!!

Egyáltalán,hogy lehet ott felejteni egy gyereket a kocsiban????:S

szegény baba!!!

én nem is tudom mit csinálnék a hapsival a csaj helyébe!!:(

2009. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra teljesen hihetetlen!Nem ment el ssenki a kocsi melett?Húúú ha a felesége lennék biztos elkezdhetné ásni magának a sírgödröt!
2009. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon durva!ilyet eddig csak filmben láttam....nem is találom a szavakat..hogy lehet megfeledkezni egy kisgyerekről???nagyon felelősségteljes szülő lehet....
2009. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha vkinek vmi vagy vki fontos azt nem felejti el! Egyébként én már láttam ilyet, nem messze tőlünk egy parkoló luxus bmw-ben volt egy baba, ember sehol. 35 fok meleg volt, de végül megjött apuka, látta hogy nézek rá, aztán mondta hogy bekapcsolta a légkondit a gyereknek... hát ez aztán megnyugtató, nem sül meg, hanem megfagy a gyerek..
2009. jún. 22. 18:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez döbbenet, én is láttam a híradót.

Kirázott a hideg.

Szegény kisbaba, meg anyukája...

2009. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereket nem csak a meleg miatt nem szabad egyedül hagyni!

Elképzelni is nehéz, hogy hogy eshetett ez meg! Mi is csak lestünk egymásra a férjemmel. El se tudom képzelni, hogy hogy reagálhatott szerencsétlen anyja, mikor megtalálta.

Én ha nappal a nappaliban vagy a konyhában vagyok, akkor ott van velem. Hintaszékbe, vagy az utazóágyában. Annira féltem, hogy ha bár percekre igen, hosszabb ideig nem hagyom egyedül. Pedig van bébiőr is.

2009. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos kisírta a lelkét a kicsike :( hát az apukának is vége az életének
2009. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...amíg nem írtad, kedves válszoló, bele se gondoltam, hogy az a kicsike mit élhetett át. Pontosabban nem is szeretnék belegondolni. Csak azt remélem, hogy hamarabb ájult be a meleg miatt. :(
2009. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam,ez szörnyű,rádásul nem itélik el az apukát mert baleset történt?

Ez vicc,balesetből sem felejtem el a saját gyermekem,nem?

Milyen kinok közt lehetet szegény baba,belegondoltatok mit érezhetet,kiszáradt,milyen érzés lehet az egy felnötnek,nemhogy egy babának!

2009. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!