Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet felejteni?

Hogy lehet felejteni?

Figyelt kérdés
El akarok egy fiút felejteni.De nagyon.Csak nagyon nehéz,hogy a szomszédban lakik,évfolyamtársam,és mint havert,szeret,sokat beszélgetünk,de semmi több...a nap 99%-ában rá gondolok.Hogy lehet felejteni??Kínszenvedés így.
2010. dec. 27. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. De innen ered a mondás, hogy az idő majd megoldja. Valóban igy lesz, csak addig töltsd ki valami mással, hogy ne fájjon annyira. Fel a fejjel!
2010. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok...Nem megy.Minden nap van edzésem,1 óra,folyton rá gondolok.Járok zenesuliba,ott is rá gondolok...Itthon tanulok,illetve csak próbálok,mert annyira fáj,nem tudok mit mondani rá...ha nem látom pár napig jobb,és azt hiszem már végre sikerült,meglátom,és újra indul az egész.Mellettem sétál,a szemembe néz,beszél hozzám,én meg majd beleőrülök...
2010. dec. 27. 22:47
 3/11 A kérdező kommentje:
és én nem szeretnék mást.Őt akarom elfelejteni.
2010. dec. 27. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Sajnos ez ilyen. Nem lehet okosat irni szerintem, minthogy az idő tényleg megoldja. 2 hónap múlva már jobb lesz, 1 év múlva pláne. Keress olyan programot még, ami nem rá emlékeztet, barátnőkkel szervezzetek valamit, nézz filmet otthon, olvass, teljen az idő. Sok sikert :)
2010. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha az számit teljesen énis igy vagyok.én tényleg rettenetes. :(
2010. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet mást mondani, csak azt, hogy az idő majd megoldja.

Én is voltam ilyen helyzetben.

Általánosban egyik évfolyamtársam nagyon tetszett.Totál belezúgtam, és már annak örültem, ha elment mellettem a folyosón.Mosolyogtam rá, próbáltam szemezni vele.Aztán úgy alakult, hogy találkoztunk volna, csak nem értem rá akkor, mert orvoshoz kellett mennem időpontra.

Aztán ráírtam msnen, hogy bepótoljuk-e valamikor a talit ... és akkor olyat mondott a fiú, amivel örökre elvágta nálam magát.Egy nagyon jó barátnőmről hazudott nagyon durva dolgokat a kettőnk kapcsolatával kapcsolatosan.

Rá pár hétre összejött egy csajjal.

Annyira megviselt lelkileg, hogy még a mai napig nehéz beszélni (írni) róla.

Mindennap láttam őt, egymás mellett volt az osztálytermünk, a nyelvórák előtt mindig együtt volt a két osztály stb.stb.

És borzalmas volt.Sokszor órán is csak ő vvolt az eszembe, többször majdnem elsírtam magam suliba is.

Ez így ment kb. fél évig.Aztán jött a téli szünet.2 hétig nem találkoztunk, ünnepi hangulat volt, barátokkal voltam itt-ott..

Visszamentünk januárban és leperegtek a képek előttem, amint megláttam.Megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele.

Fél év alatt sikerült eljutnom odáig, hogy ne foglalkozzak vele.


Aztán örültem, hogy elballagunk, azt gondoltam, ugyan mennyi az esélye, hogy egy suliba menjünk...Hát úgy alakultak a dolgok, hogy ugyanoda járunk, csak más osztályba.Az osztálytermünk most is egymás mellett van, de egyáltalán nem foglalkozunk egymással.

Anno az első hetekben köszöntem neki, ha találkoztunk, aztán 2-3 hét után, amikor akár naponta többször is köszöntem neki ő meg le se sz*rt, sőt néha még el is fordult, akkor azt gondoltam, hogy menjen a francba én ugyan nem köszönök neki többet.

Azóta tényleg nem köszönünk egymásnak.

Így utólag visszagondolva áldom a sorsot, hogy nem lett semmi.



Szóval tényleg nem igazán lehet mit mondani.Most nagyon nehéz Neked, ez érthető.

Nekem az segített egy picit, ha barátnőimmel voltam.Amikor egyedül voltam mindig a srácra gondoltam, de ha már társaságban voltam ők lekötötték a figyelmemet és nem a fiúra gondoltam.

15/L

2010. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt mar olyan, hogy nagyon el akartam felejteni a fiut, de minel jobban akartam annal tobbet gondoltam ra, aztan majd az ido megoldotta. Tudom,hogy ez nem igazan vigasztal, de az ido majd a Te esetedben is meg fogja oldani.
2010. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,aranyosak vagytok.Én is ezért várom már a ballagást,talán külön kerülünk...Néha már nagyon jó,pl 2 napja is úgy éreztem hogy végre vége,megláttam az utcán,újra kezdődik előröl...Mindig ugyanez.Majd megveszek érte,aztán szépen lassan elmúlik,nem látom pár napig,meglátom,és előröl...Nem tudom hányadiknál fog elmúlni,de már nagyon jó lenne.
2010. dec. 28. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Csak akarni kell. És örülni, hogy megtörtént. Egy újabb tapasztalat az életben. Így kell felfogni.
2010. dec. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de miért akarod olyan nagyon elfelejteni?
2010. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!