Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első utcai kiscipőnek milyen...

Első utcai kiscipőnek milyen típust, márkát vegyek?

Figyelt kérdés

Külföldön élek,így itt kissé más üzletek vannak,mint odahaza és el vagyok veszve.

Itt van Clarks,Ecco,Ladybird,Next és a sport márkák...

Milyen típusut vegyek a fiamnak?

Tegnap láttam édes Adidas kiscipőt kezdhetek azzal vagy mindenképpen Siesta(sajna itt nem kapható ez a márka) típusú kiscipő legyen?


2012. ápr. 29. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen olyat vegyél ami fogja a bokáját.

ha nálatok meleg van akkor 3csatos szandál a legideálisabb, ha nem akkor félcipő.

sajnos ezeket a márkákat nem ismerem, nekünk falcon félcipő volt az első

2012. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a sportmárkákat nem tartom jó ötletnek első kis cipőnek. Mi is örököltünk Nike és Adidas cipőket, de nem adtam rá a fiamra őket. Túl keménynek tartottam a talpukat, meg az egész cipőt. Meg úgy gondoltam, hogy első cipőnek mindenképpen új legyen! Kis fiam első cipője egy Elefanten volt, magas szárú, hogy tartsa a bokáját. Ezek a cipők finom bőrből készülnek, kívül-belül. Jól hajlik a talpuk is. Nagyon szerettük.

Van egy Next cipőnk is, most 18 hónapos a fiam, de esik kel benne, olyan kemény a talpa. Pedig 11 hónapos kora óta önállóan megy. :)

A Ladybird-ről hallottam már, de nem láttam még ilyen cipőket.

Szerintem arra figyelj, hogy ne legyen túl kemény a talpa, legyen finom puha a belseje és legyen bőr. Lehetőleg kívül-belül.

2012. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Van aki a döntött sarokra esküszik. Mi gyógytornára jártunk 1 éves koráig.Nemrég visszavittem és a gyógytornászunk azt mondta, hogy a kisfiamnak semmi gond a lábával, nem kell neki döntött sarok.

Aztán azt is mondják az ortopéd orvosok, hogy ne legyen a cipőben harántemelő, hogy a lábacska magától tudjon fejlődni, erősödni.

Szóval ha a babáddal minden rendben akkor nem kell dőnött sarok, sem harántemelő.

2. voltam.

2012. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!