Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám sokat csuklik, mitöl?...

A babám sokat csuklik, mitöl? Mit csináljak? 6hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálni semmit. Majd elmúlik. Mi 4hósok vagyunk de még most is sokszor csuklik a babám. Sokan citromlevet adnak pedig nem jó a kis gyomruknak. minket zavar a csuklásuk,őket nem :)
2009. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"mit tegyek ha csuklik? Semmit! A szülőt ugyan idegesíti,de a babát ritkán zavarja.Ha mégis,akkor általában sírva fakad,és ettől abbamaradnak az ütemes rángások.Jó megoldás az is,ha mellre teszed,ettől ugyanis elmúlik a csuklás.Felesleges citromlevet adni,teáztatni,bár 6hónapos kor után ezekkel a módszerekkel is próbálkozhatunk"

Ezt találtam még. 2.voltam

2009. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 4hetes,én nem csinálok semmit amikor csuklik,mert úgy tudom,hogy ez erősíti a rekeszizmukat.Ja és a manóm vigyorog miközben csuklik,élvezi.
2009. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Az én 2 és fél hetes kisfiam is rengeteget csuklik, már a pocakban is sokat. Én csak a miatt aggódom, hogy úgy tudom, a csuklás, megviseli a szívet. tehát nem tesz jót a babának, ha sokáig csuklik, mert megterheli a kis szívét. De sajnos én se nagyon tudok ellenszert, a ciciztetés néha segít.
2009. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban általában az anyukákat és a felnőtteket zavarja, a babákat egyáltalán nem. A szívének meg egyáltalán nem lesz semmi baja a csuklástól, hiszen ez egy reflex, amit nem nagyon lehet befolyásolni. A babák általában akkor csuklanak, ha tele van a pocijuk, mert a rekeszizmot nyomja a gyomruk. Esetleg ha tényleg nagyon zavar, adj neki néhány korty tejcsit, mert a rendszeres nyelés segít elmúlasztani a csuklást. Persze, egyáltalán nem gond, ha csuklik, ha majd növekszik, egyre ritkábban fog csuklani :)) 4 gyerekes anyuka
2009. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!