Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem a hozzátáplálás...

Hogyan kezdjem a hozzátáplálást hasfájós, anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
18 hetes, Nutrilac-ot kap sűrítőnek, szopi előtt. A doki banánt mondott, de nem tudom mikor, hogyan, mennyit, mivel készítsem. Tudtok segíteni?
2009. jún. 23. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

a banánt csak simán turmixold össze egy egészet (a maradékot anya megeszi:-)) aztán kanállal hajrá. érdemes egy délelőtti vagy délutáni etetés előtt pár kanállal adni.

variálhatod később majd valmi más gyümivel pl. barack, aéma.

2009. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Mi almával kezdtük.Két napig csak kevés levet adtam neki,amikor láttam hogy nem lesz probléma,akkor reszeltem egy darabkát és azt kanalaztuk.Mindíg egy kicsivel többet evett meg.Utána jött az őszibarack,azzal ugyanígy jártam el,majd körte,banán,burgonya... Amikor megszokott egy ízt,kevertem az előző ízzel,ízekkel.Hasfogó az alma,körte,répa,banán Lazító a paradicsom,őszibarack, szilva.Ha túl sokat csinálsz,a maradékot megeheted vagy fagyaszthatod.Én pl most rakok el őszit mert kaptam pár kilót.Lepürésítem,kiadagolom és be a fagyasztóba, dátumozva.Anyatejjel is összekeverheted,főleg ha savanyúbb a gyümölcs mint kellene :)
2009. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!