Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonfekvés? Napi 3-5x elég...

Hasonfekvés? Napi 3-5x elég "forgatni"? Addig marad hason, amíg nem sír. Utána folyamatosan emelném az időtartamot.

Figyelt kérdés

Túl sokat nem akarom, csak kaják után amikor már biztos nem jön vissza belőle a hami, akkor szoktam 5-10 percig hasaltatni (eddig bírja, utána reklamál). Ez kevés?

(Második gyerkőc, de nem emlékszem a tesójánál hogyan is csináltam, vagy egyáltalán probléma volt-e ez)

Ja, két hónapos lesz 5 nap múlva.


2012. máj. 2. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, nekem az első gyerkőc ordított, ha 1 percre is hasra raktam, a védőnő meg nyomatta a szakszöveget, h de forgatni kell. Eltelt pár hét, és nem változott a helyzet, utána mindig azt mondtam, h persze, altatom hason is. kb. 7 hónaposan elkezdett forogni, majd mászni, na onnan nem volt gond a hasonalvással.

2. baba most csakis hason alszik, hanyatt a babakocsiban, de arra is gyorsan megébred. Én nem forgatom, nem szeret hanyatt lenni. EGyébként, ha ébren van, forog szépen. Ezt csak leírtam,NEKEM ez a "tapasztalatom".

2012. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem-et kisbetűvel akartam csak bekapcsolt a caps lock:)
2012. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan bír kb. 15-20 percet hason lenni. Előtte 1 perc után reklamált. Most is inkább elkezd sírni, mint átfordulni, pedig tudja hogy kell. Én nem erőltettem.
2012. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, mentek a zöld kezecskék.

Ha a vedono mondta volna, akkor nem erdekelne, de a neurológus mondta

2012. máj. 3. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!