Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor változik ez meg?! Már...

Mikor változik ez meg?! Már majdnem 5 hónapos a kisfiam, aki CSAK Anyatejes! Éjjelente 4-5-ször ébredünk.

Figyelt kérdés
Igazából csak mocorog, soha nem sírt még egyszer sem éjjel. Én kiveszem, mellre teszem és alszik is már tovább. Az egész "procedúra" max. 5 perc, de mégis fárasztó. Jó ez így? Mit csináljak másképpen?
2009. jún. 23. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

és ha elkezdenéd a hozzátáplálást? lehet megoldódna a probléma. én is elkezdtem öt hónaposan. és segített. amúgy még reggel délben és lefekvés előtt szopizik. tápszert nem adok neki. csak vacsorára tejpépet ez jó laktató. és nagyon szereti a kisfiam.

öt hónaposan már lehet másra is van igénye nem csak az anyatejre. szerintem egy próbát megér és a hozzátáplálásnál ugyanúgy tudod szoptatni.

sok sikert és további jó babázást

2009. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor oldódott meg a probléma, amikor vacsira (altató szopi előtt) adtam neki egy adag Sinlacot (doki írja fel, úgy olcsóbb). Tej, glutén, tojásmentes és nagyon finom. Viszont laktat. Kérdezz rá a dokidnál/védőnődnél, mi a véleményük.
2009. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!