Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós oltást hogy viselték...

Bogyo110 kérdése:

15 hós oltást hogy viselték gyermekeitek?

Figyelt kérdés
hétfőn fogjuk megkapni de a hétvégén mennénk velneszezni és a védőnőnk azt monta hogy ennek az oltásnak 5-10 nap múlva lessz mellékhatása ha lessz! Kérdésem az lenne hogy kinek mi volt az oltás után és hogy elmerjünk e igy indulni eddig semmilyen oltástól nem volt baja a lányunknak !Köszönöm előre is!
2012. máj. 2. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi baja tőle.
2012. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nincs 2 hete hogy megkaptuk.Lányom 5 nappal ezelőtt belázasodott, és 3 napig úgy maradt.Nyügi volt, de mikor hatott a lázcsillapító akkor jól volt.3 nap alatt át ment rajta, meg pici halvány pöttyök vannak rajta, de már tűnnek el.A láza nem volt magasabb 38,5-nél.Szerencsére a torka nem dagadt be!!!Attól féltem a legjobban, de szerencsére nincs semmi ilyen!! :)

2012. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és ezen kívül csak a 3 hónapos oltás után volt hőemelkedése.

2. voltam

2012. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 7-21 napot mondott a gyerekorvosunk a tünetek előjöttére, és mi pl. karácsony előtt már meg sem kaphattuk volna, ha nem lett volna ki a 3 hét az ünnepekig, mert a doki nem akart semmi kellemetlenséget az ünnepi időszakra a kis pácienseinek és a szülőknek.

Nálunk sem volt gond egyik oltásnál sem, szerencsére a 15 hónapost is tünet nélkül vészeltük át. De sajnos erre nincs garancia, figyelni kell a babát. Elvileg a wellness hétvége belefér, de számolni kell azzal, hogy ne gyengüljön le a baba szervezete alatta.

2012. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én adtam neki az MMR homeós bogyót, és semmi sem volt. nem tudom, hogy a bogyók segítettek-e, de előtte egyik oltás után sem volt gáz.


a bogyót kaptam, nem tudom, hol lehet venni...

2012. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk ez az egy oltás volt, ami kiütötte a kisfiamat, a többitől soha nem volt semmi baja

az MMR utáni 7. napon este felment a láza 39,2-re, másnap még hőemelkedése volt

2012. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére az Én kislányomnak sem volt semmi baja tőle. Bocsánat, csak annyi, hogy 7. napon nyűgös-bújós volt. Láz, hőemelkedés nem volt. De Neki egyik oltástól sem volt semmi problémája.
2012. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt.
2012. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!