Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhában (amiben nem...

Milyen ruhában (amiben nem néznek ki minket) vigyem a gyerekeket márciusban esküvőre? Írnátok példát, hogy a Ti gyermekeitek mit viseltek?

Figyelt kérdés

Kisfiam akkor lesz 3,5 éves, kislányom majdnem 11 hónapos.

Nem igazán futja most a költségvetésünkből csini ruhára, főleg úgy, hogy csak 1 alkalomra venném nekik.

Kisfiamnak van egy szép, teljesen új fekete farmernadrágja, hozzá adnék rá egy sötétkék-fehér csíkos inget, fekete bőrmellénnyel.

Kislányommal vagyok igazából bajban, mert neki semmi igazán csinos ruhája nincs. Vannak szép kimenős ruhái, de azok nem illenek esküvőre.


2012. jan. 7. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem tudsz venni neki egy ruhácskát? Kicsit körülnéztem vaterán, bár nem tudom, mi illik egy babának esküvőre, de nagyon helyes lánykaruhák vannak nagyon olcsón.

Ez pl. 400 forint, szerintem nagyon szép, biztos nem fér bele? [link]

Meg még pár, ami tetszik:

[link]

[link]

[link]

A legdrágább ezek közül 600 Ft, szerintem egy körülnézést mindenképpen megér, ennyit biztosan ki tudsz szorítani neki valahogy :)

2012. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen! A kisfiú ruhája tökéletes, a kislányra jó lesz a szép kimenős ruha is, bár nem tudom, mibe öltözteted őket. A lényeg, h ne melegítőben vidd, még akkor se, ha az új! Jó a farmerruha pamutharisnyával, kardigánnal pl.
2012. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A fiadnak teljesen jó, amit leírtál, csini lesz benne.

A kislánynak sem kell annyira eltúlozni. Egy szebb nadrág egy szebb pulóverrel vagy egy kis fehér felsővel, szerintem rendben van.

2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Több ezer Ft-ot nem szánok most ruhára, amiket linkeltél simán beleférnek. Tetszenek is nagyon. De félek attól, hogy egy ilyen kisruhában fázna. Ha meg adok alá bodyt, akkor már nem utat jól. Nézegettem ilyen ruhákat, de ezek szerintem nyárra valók. Vagy tévedek?

Van neki több farmerruhája, valamelyik bodyval, kardigánnal és harisnyával jó lenne? Nem túl hétköznapi?

2012. jan. 7. 16:34
 5/13 Alinaaa ***** válasza:

Szerintem a farmer ruha tökéletes. Annyira aranyosak benne a kis csajok:) Úgyis tarolni fognak, aranyosak lesznek. Amúgy én inkább adnék rá farmer ruhát, mint plüssöset.

Még jó, hogy fiaim vannak:)))

2012. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nővérem a mi esküvőnkre a fiait fászongatyóba, és kockás ingbe hozta. Nem voltak kiöltözve, csak csinik voltak.
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. a mostani álláspontom szerint akkor farmerruciban és kardigánban jön a kiscsaj. A lába még kérdéses, elindul-e addigra.

Remélem tényleg nem fogják őket alul öltözöttnek tartani.

2012. jan. 7. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nekünk egy éves volt a kisfiunk a saját esküvőnkön, tavasszal. Egy farmert,homokszínű kockás inget és szandált viselt.:)csini volt:)
2012. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A farmer összeállítás nagyon csini, nem fognak lenézni és egyebek. Gondolom bent lesz egy étteremben az esküvő, nem fognak fázni, kintre pedig jól felöltözteted őket.

Anno az én 5 hónapos lányomon nyáron, egy fehér zokniban, fehér pamut rövidnadrágban és ciklámen csini pólóban volt, nem néztek le, ő volt a középpont, szerintem nálatok is így lesz.

Amúgy bababizományi boltokban nagyon jó ruhákat (márkásakat) lehet kapni potom áron (500-1500 Ft), ami a boltban 5-6000 Ft lenne. A lányomnak olyan csini ruhái vannak, mindenki kérdezi honnan van, alig használtak, szinte ujjak. Nézd meg, szerintem nálatok is biztosan vannak ilyen boltok, üzletek. Jó dolgokat lehet ott kifogni. Nem is érdemes nekik drága ruhákat venni, mert alig adod rá, már kinőtte.

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2 éves korától nem lennénk bajban a ruhaválasztással, mert 4 nagy doboz van tele velük, illetve 2 cipőkkel. Ezeket örököltük. De most bajban leszek. Nem szeretnék sokat kiadni olyan ruhára, amit utána nem tudok többet ráadni.

Átnéztem a szekrényét, találtam fehér blúzt. Ezt összeillesztettem a világos farmer kantáros szoknyával, amin aranyos virágok és lepkék vannak, nagyon csini együtt. Már csak egy fehér harisnyát kell vennem. Horgolt fehér fejpánja is van rózsaszín virággal, jól mutat a kis kopasz fején.

Tetszik, nem tetszik, ez van.


Köszi mindenkinek!

2012. jan. 7. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!