Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszaj venni a gyereknek...

Muszaj venni a gyereknek cumit? Marmint en nem szeretnem ha cumizna az nagy gond vagy igenyli a gyerek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 22:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon elleneztem, de azért vettem, mert gyereke válogatja, mi nyugtatja meg. A lanyom kb. 1 hónapig (3-4 honapos kor között) azzal aludt el. Ennyi. Nap közben sem kellett, meg előtte-utana se. Ő nem igényelte.
2012. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én adtam a kislányomnak cumit, mert anélkül nem aludt (már a kórházban sem nagyon, felüdülés volt amikor rájöttem, hogy cumival alszik legalább 1-2 órát egyhuzamban)... és nagyon nem akartam, hogy az ujját szopja (arról szerintem nehezebb később leszoktatni). De a kislányom csak aludni kap cumit vagy esetleg utazáshoz (nem nagyon szeret babakocsizni, és leköti ha játszhat a cumijával - ki-be teszi a szájába -.
2012. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 sumergo ***** válasza:
Nem muszáj. De én adtam, hogy elkerüljem azt, amit a keresztfiamnál látok: 10 éves, és szopja az ujját, sokszor még a suliban is, ha elfeledkezik magáról. (Húga, öccse ugyanígy, csak ők még kisebbek.) A lányom is néha megtalálta az ujját, de mindig kicseréltem cumira olyankor. Egyébként nem erőszakoltam a szájába, csak azért, hogy valami legyen benne. A cumit biztosan el lehet venni tőle, az ujját nem. Nekem ez működik.
2012. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!