Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 7 hetes körüli babája...

Akinek 7 hetes körüli babája átalussza az éjszakát, mitől meddig alszik a babája?

Figyelt kérdés
Nekem 8 körül alszik el, és 5 után ébresztettem ma is enni, majd visszaalszik, és szerintem mostanában ébred. Ez azt jelenti, hogy átalussza?
2012. máj. 7. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,de miért ébreszted fel? Reggel 5-kor még aludhat nyugodtan tovább. Ha éhes lenne,akkor magától is felébredne.
2012. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert így visszaalszik. Ha nem ébresztem fel akkor 6-7 körül ébred, és nem biztos, hogy visszaalszik. Így miután evett rögtön le tudunk menni sétálni. Ha egyedül lenne nem ébreszteném, de a nagyobbik gyermekemet is néznem kell.
2012. máj. 7. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy átalussza!! :))

Az én babám 5hetes korától alszik így, reggel 6-ig aludt akkor este 8-fél9-től. 3hónapos lesz a héten, és most reggel 7-8között ébred, de ha eszik reggel, utána még mindig visszaalszik, kb 9-10ig.

:)

Ügyes kisbabád van!!

Nekem is van két nagyobbacska, muszáj hozzájuk is igazodni- de nekem jó a 7-8közötti kelés is, mert most a 22hónaposom van olyan aktív időszakában,hogy még a legkisebb előtt felébred, gyorsan lerendezem őt, és a pici csak utána ébred. A két legkisebb után kel a legnagyobb :)))

2012. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Jaj de jo ez a kerdes- bocsi hogy kerdezek en is, de hogy csinaljatok????

2 honapos a kisfiam, es eddig volt hogy este 10-tol aludt 5-6 ig, de napok ota, 1-kor felkel, es jatszik, nevet, mindent csinal csak nem alszik.

Az esti programunkat csinalhatom rosszul???

fel 7 fele szokott kelni, 7 kor furdes, es utana kajcsi, de kajcsi utan nem alszik semmit, majd legkozelebb 9-10 korul eszik, mert addigra megint ehes lesz, na meg eleg faradt, es ezutan alszik 1-ig. Utana viszont van hogy elalszik, de mostanaban nem.

Mar nem tudom mit kellenne tennem, de nagyon faraszto.

2012. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!