Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen türelmetlen 10 hós babámmal?

Figyelt kérdés

Borzasztó haragszom magamra, főleg amikor azt olvasom a többi anyukáktól hogy élvezik aza nyaság minden napját!Én próbálom túélni a napokat.Nem mindig van így!Van mikor jól elvagyunk, elmegyünk sétáni.Eltelik a nap.De mikor hisztizik egész nap és hiába szólok rá hogy nem szabad azért is csinálj!Tudom még nem várhatok ilyen sokat tőle!

Volt rá pl hogy a kezére csaptam és beletettem a járókába ordítani.Nem nyugtattam meg.Csak 20 perc után.

Este az apja fekteti le és ha éjszaka felébred éjszaka inkább meglökdösöm őt hogy menjen át.Rendesen félek az estéktől hogy mi lesz éjszaka!Átordítja az éjszakát vagy nem?!Nem tudom mi van velem.Azt mondja a férjem hogy mióta megszületett babóca sokkal idegesebb és morgósabb vagyok.Pedig annyimindent megteszek a kislányomnak ő a szemem fénye!De az apjának több türelme van hozzá!:-(

Néha úgy szeretném hogy egy napot ő maradna itthon vele és inkább én mennék dolgozni, de amúgy nem tudnék babóca nélkül lenni egy percet sem!!!


2009. jún. 24. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
sokat számit hogy neked milyen a családi békéd . Ha én haragszok a testvérre v. férjemre nincs meg a lelki békém nem vagyok belülröl boldog akkor türelmetlen lennék az biztos .De ha belülröl boldog vagyok akkor a kicsivel is szépen türelmesen foglalkozok. Vagy a háztartásra begurulok nem haladok biztos ideges lennék. Gondold át a természetedet és hátha rájössz valami re mi lehet a kényelmetlen.
2009. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt megértelek, mert én is néha ingerült vagyok. Olyankor mindig arra gondolok, hogy nem sokáig lesz ilyen kicsi baba, ki kell használni minden percet, hogy babusgassam, és rögtön ellágyul a szívem. Vagy kimegyek az erkélyre kicsit, nagy levegőket veszek, iszom egy pohár hideg vizet, ez általában megnyugtató.

De azt el nem tudom képzelni, hogy egy 10 hónapos baba mi olyat tehet, amiért rá kell csapni a kezére. Még föl sem fogja mit nem szabad, de ha mégis, akkor is csak ártasz a testi fenyítéssel egy ilyen kicsi gyereknek! Mi lesz ha majd később tudatosan "rosszalkodik"? Annak meg örülhetsz, hogy a férjed lefekteti, meg felkel hozzá éjjel, mert néha én is megkérem a párom, de nem lenne pofám állandóan elvárni tőle, hogy aztán fáradtan menjen dolgozni.

2009. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!