Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ezidáig cicin altatta el...

Aki ezidáig cicin altatta el a babáját (napközben+éjjel), de már nem szopizik, az hogyan oldja meg az elaltatást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Este még cicin alszik el. De napközben már berakom a kiságyába, besötétítek leülök a kiságy mellé, hogy lásson, és énekelek neki. A dallam a Parasztkantáta, a szöveget pedig én találom ki (aludj el kisbabám...). Van amikor 2 perc elég, de van amikor 15 percig is eltart.

Remélem segítettem.

2009. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De este szopizizk még?
2009. jún. 25. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy oldottuk meg,hogy meséltem neki könyvből.Most,hogy várjuk a tesót,most már csak lefekszem mellé a földre és becsukom a szemem,mintha aludnék.Így elalszik ő is.Majd most akarom én is elkezdeni az egyedül alvást,úgy hogy megsimogatom és kijövök a szobából.Majd meglátjuk,hogy alakul.
2009. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.: mennyi idős a babád?
2009. okt. 6. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

1 évesen megtanítottam egyedül alaludni. Akkor még kapott cicit, de aztán ment be az ágyába. Aztán rászoktattam a tejre, a ciciről leszoktattam, és azóta szépen egyedül alszik el.

Most 16 hós lesz.

2009. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7hósan most nem rég szoktattam le a cicin alvásról az Aludj jól gyermekem módszerrel kap cicit de nem azon alszik el be a kiságyba és kijövök a szobából persze van puszi simi kicsit odabújás de már jövök is ki ha nagyon sír bemegyek de nem veszem ki már egy hete csinálom és eddig bevált!
2009. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Most múlt egy éves.Sajnis 10 és fél hónaposan le kellett választanom a ciciről,mert egy picit bevéreztem és nem akartam hogy a másik picinek bármi baja legyen.Akkor elkezdett tápot kapni reggel és este(már így is szopizott)és csak egyszer aludt egy nap,ebéd után.A déli alvás a nagyágyban van még mindig,összebújunk.Most,hogy babás vagyok és elég sokat vagyok fáradt én is alszom vele.Imádok vele aludni:)Ha még van valami kérdésed írj nyugodtan:)
2009. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 hónapos a babám. 2 hete nem szopik. Mindig cicin aludt el, most a tápis üvegen. Nappal pedig álomba ringatom, kb 2 perc :)
2009. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a teás cumi vált be. Az én kislányom 11 hónapos, cicivel alszik el, este többször felébred.

Néha visszaalszik nyugtató cumival, néha csak cicivel. (Egyébként napközben már nem szoptatom, csak reggel, este esetleg késő du., ha nagyon követeli.) Pár napja megpróbáltam cici helyett teát adni neki (Gyerektea, csipkebogyó, rooibos édesítve v. Milupa) és elfogadta! :) Tegnap már így altattam (először tea, majd nyugtató cumi) és sikerült! : )

Remélem, tudtam segíteni!

2009. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2009. okt. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!