Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hét és fél hónapos!...

Kisfiam hét és fél hónapos! Bőszen forgolódik, szótagokat ismételget, ülni még nem tud de már elkezdett kúszni! Rendben van ez így? Nem vagyunk egy kicsit lemaradva.

Figyelt kérdés
Napok óta rágódom ezen, mert anyósom állandóan azzal zaklat, hogy ennek a fiúnak már másznia és felállni próbálkoznia kellene! Amúgy nyugodt, kiegyensúlyozott, jó kedélyű baba!
2009. jún. 25. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod nem normális...

7 és fél hós babának forognia kell és esetleg kúsznia, de azt sem mindig teszik ennyi idősen. Majd 10 hós koráig elkezd négykézláb menni és utána szépen leül hátra, majd feláll. Bár van aki előbb feláll és csak utána ül le :)

2009. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Anyósodra ne hallgas!!Szeretnek okosak lenni!!Egyáltalán nincs lemaradva!!Az én lányom 19-én mult 7hós és forogni nem forog,mászni nem mászik,sőt még nem is kúszik viszont szépen ül!!!Én is sokat aggódtam hogy biztos baj ha nem forog ennyi idősen,és védőnő is doktornő is egyaránt azt mondta,hogy nem minden baba egyforma!Majd ha rájon hogyan kell akkor úgyis csinálja!!
2009. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen csinálja a babád. A legfontosabb, hogy ne erőltess semmit, főleg ne ültesd!
2009. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megnyugtattatok. Az ördögbe az anyósokkal, akik nem segítenek, hanem hátráltatnak minket!
2009. jún. 25. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom is 19.-én volt 7 hónapos. Hasra fordul, de a vissza fordulást még csak próbálja. Hason lögdösi a fenekét, de ez még nem hasonlít a kúszásra. Kicsit lusti. Sikítani, és vitatkozni viszont nagyon tud!

2009. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van lemeredva!Az Én kislányom kilenc hónapos még mult héten ,nem ült fel egyedül,nem kuszik még mai napig sem a héten kapaszkodva felállt a kiságyba és azóta is minden nap ,sőt körbe körbe megy ,azóta szinte egész nap menni kell vele mert meg nem áll szinte egy percre sem!:)tegnap előtt arra lettem figyelmes h egyedül felül kapaszkodás nélkül tehát valószinüleg a Te babád is egyszerre fog szinte mindent csinálni !Ne fogalakozz anyosoddal:)
2009. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!