Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babád nyirokcsomója...

Ha a babád nyirokcsomója megduzzadt, a BCG oltás miatt és fel kellett nyitni, hogy viselte a babád?

Figyelt kérdés

3hete nem akar elmúlni,de nem gennyes,nem váladékozik, csak duzzadt,a sebész azt mondta hétfőig várunk hátha kifakad magától,ha nem,felnyitja.Sajnos hétfőn kell vinnem a sebészetre a 3 hónapos babámat,mert nem úgy néz ki mint ami ki akarna fakadni:(((, és nem tudom mire számítsak.Be mehetek vele?Hogy zajlik ez?Meddig tart?

Nem is értettem a dokit,mert azt mondta,hogy ne aggódjak nem fog fájni neki,lejegelik(?!)(nem értem hogy-hogy nem érzéstelenítőt kap),aztán egy kis vágást ejtenek rajt.De monda hogy ne egyen,igyon elötte!De miért?Hisz nem altatják,akkor???Kétségbe vagyok esve...

3hós kisfiú anyuja


2009. jún. 25. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
most akkor a BCG oltas helye vagy a bbad egy nyirokcsomoja gyulladt be? ha az oltas helye, akkor azon tenyleg hamar ataestek, de szerintem a nyirokcsomoknak nem sok koze van ehez
2009. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a nyirokcsomónak ehhez van köze,így reagált az oltásra a babám szervezete!Ez a BCG oltás egyik szövődménye lehet,van akinek elmúlik van akinek nem,begennyesedik és vagy kifakad magától,vagy felnyitják.Érted?Egyébként a BCG megeredt neki,azzal semmi gond nem volt.
2009. jún. 26. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ertem :)...de meg nem hallottam ilyesmirol, es csak segiteni szerettem volna, koszi ...
2009. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!