Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd el csipegetni a...

Alaszka kérdése:

Mikor kezd el csipegetni a kezével?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányom elé hiába pakolok kis falatkákat az etetőszék tálcájára, nem tudja mit kell vele kezdeni, pedig mutatom, hogy tegye a szájába. Ha én adom neki, akkor megeszi, de ha elérakom, akkor csak morzsolgatja, ledobálja, de véletlenül se veszi a szájába. Mikor tanulja ezt meg?
2012. máj. 12. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk 1 évesen kezdte, csak most már annyira bele jött,hogy a levest is kézzel szeretné enni:-)
2012. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 1 évesen kezdte, most 14 hónapos, a napokban kezdte el érdekelni a kanállal egyedül evés, csipegetni már nagyon tud. :)
2012. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 1 hét múlva lesz 11 hónapos, 2-3 hete tanúlt meg csipegetni, ő sem tudott mit kezdeni vele, aztán egy reggel kuglófot csipegettem neki, oda raktam a kis kezét, majd a szájához segítettem... kb. 5ször megismételtük, s utána mintha mindig is így evett volna :) szerintem néha próbáld mutatni neki, de ne erőltesd, nekem sem első próbálkozásra csinálta...
2012. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam dettó....és ugyanennyi idős :) Érdekes, mert a kekszet megfogja a kis kezével, és elmajszolja, de mást nem, csak ha én adom.
2012. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónaposan már evett egyedül,kölesgolyót,kenyeret stb
2012. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő is babapiskótát, tölcsért eszi egyedül, de mással csak játszik. :) Felcsípi, és ha sikerül, akkor undorral szétmorzsolja, kenegeti a tálcán, lesöpri. :) Amúgy olyan édes közben. :)
2012. máj. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!