Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves kisfiam, ha kádban...

3 éves kisfiam, ha kádban fürdetem nem akar leülni, mert kakilási ingere lesz, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig ráültetem bilire, de végül nem kakil. Amúgy már 4 hónapja szobatiszta. Ha csak tusol akkor nincs gond. Próbáltam már különböző vízhőmérsékleteket is, de ugyanúgy feláll és kéri a bilit, hogy kakilnia kell. Próbáltam rávenni, hogy mégis maradjon a kádban, hátha elmúlik pár perc után az inger, de hiába. Másnál is jelentkezett ilyen, vagy hasonló probléma?
2012. máj. 13. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kakilnia kell, hanem nem szeret kádban sok vízben fürdeni.
2012. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig imádta, úgy kellett kikönyörögni a vízből. Nyáron is egész nap csak pancsolna. Ezért sem értem, hogy most miért kezdte ezt el.
2012. máj. 13. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeséget írok,de..Anya mesélte,hogy kiskoromban ugyan így voltam.Aztán kiderült,hogy a kád hideg volt a fenekemnek,és az váltott ki ingert...Utána imádtam kádba fürdeni..Bocsánat,ha hülyeséget írtam,de nekem bevált!:)
2012. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lányomnak is sűrűn kell.én úgy tudom hogy a meleg víz teszi.Amúgy is kellene már neki kakálni ,de a meleg víz rásegít.Székrekedésnél is ajánlják.
2012. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!