Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11honapos fiam egyedul alszik...

11honapos fiam egyedul alszik el a kisagyaban mar pici kora ota. Az ejjel is elaludt de kb 11kor iszonyat sirasra kelt es azota nem hajlando a kisagyban maradni uvolt ha beleteszem. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy a foga jön??? Ha megpróbálnád a válladon elaltatni, becsempészni az ágyba és ha nem ébred fel akkor elképzelhető, hogy a fogai miatt van ez a probléma!

Lehet, hogy ez az időjárás is bántja, vagy a hasa fáj, nem tudom evett-e valami új dolgot?!

Esetleg még az is lehet, hogy már nem szeretne az rácsos ágyba aludni, hanem egy sima ágyon.

Az én kislányom, legalábbis már két hónapja alszik sima ágyon, nem a kis rácsos ágyába:)!

Boldog babázást kíván egy 13 hónapos kislány anyukája.

2009. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ejjel sima agyon aludtunk vele,ugy nem volt gond,de amint tettem volna be a kisagyba visitott szegenykem
2009. jún. 26. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!