Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam aludni amennyit akar,...

Hagyjam aludni amennyit akar, ha lázas?

Figyelt kérdés
13,5 hónapos babámnak garatgyulladása van, lázas is. Tegnap voltunk ügyeleten kap antibiotikumot és felváltva Germicid C ill. panadol lázcsillapítót, amikor nagyon magas lett hűtő fürdőztem. Aludt ma 10- kb délig. De most megint meg kellett fürdetnem és kérte tegyem az ágyába, elaludt. Nem baj? Hagyjam aludni amennyit akar?

2012. máj. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyni kell, hogy pihenhessen. Legalább a szervezete is tud pihenni. Gondolj csak magara, milyen ha beteg vagy. Neked is jól esik a pihenés, alvás. Szerintem így van ez a gyermekeknél is. :) Jobbulást a kicsinek!
2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, hagyjad aludni, ha álmos, de egyhuzamban 2,5-3 óránál tovább ne. Ébreszd fel, és adj neki inni, nehogy kiszáradjon. Utána ismét aludhat, ha akar.
2012. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám. Csak akkor ébreszteném, ha gyógyszert kell neki adni, vagy lázat csillapítani. A láz rendesen kimeríti a piciket, fog azért éjjel is aludni.

Jobbulást nektek!

2012. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Akkor hagyom pihenni.
2012. máj. 14. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyenkor az alvás nagyon fontos a szervezetének,az én lányom mindig így vészelte át a betegségeket.Jobbulást kívánok neki!
2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni, tudja ő hogy mi kell neki, viszont azért közben gyakran fogd meg a fejét nyakát, ki hol érzi jobban, mert én a lányommal jártam úgy hogy nem ébredt fel arra ha lázas és csak ment neki egyre följebb. És nem mindegy hogy 38-38.5nél kezdem el csillapítani vagy 39.5 nél...
2012. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!