Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik a terhesség...

Anyukák, akik a terhesség elsö néhány hetében lázasok voltatok, egészséges babátok született?

Figyelt kérdés
Terhességem 3-4 hete közt 3 napig 38 fokos lázam volt, most aggódom, hogy okozott e fejlödési rendellenességet. Volt vki hasonló helyzetben közületek, akinek azóta egészséges babája született vagy gond lett?
2012. máj. 14. 21:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 9.!
2012. máj. 15. 00:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Az első terhességemben 2x is voltam lázas.

Elősször a 6.-dik hétben,kicsit megfáztam,kb.37.2 fokos volt a lázam.

Másodszor pedig a 27.-dik hétben,akkor húgyuti fertőzésem volt.38.5 f lázam volt,96-os CRP-vel.

Egészséges kislányom született,aki pár nap múlva 4 éves lesz!:)

2012. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

38 fokos lázam volt, Algopyrint szedetem csak, és elmúlt elkaptam valami vírusos torokgyulladást.


1 éves fiam makk egészséges, és ma már szaladgál boldogan :)

2012. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kb. 7-8 hetesen lázam és torokgyulladásom,semmi baja a kislányomnak.

De!Az egyik válaszoló írta,hogy szerencsére tudta és nem szedett antibiotikumot...Terhesen,ha lázas az ember akkor orvoshoz kell menni és amit felír azt be kell szedni,mert a láz vagy a fertőzés árt a babának, nem a lázcsillapító és az antibiotikum.Nyilván olyat írnak fel,amit lehet terhesen is szedni.

2012. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha baj lett volna, akkor elvetéltél volna. Ilyen korai szakaszban elhal a terhesség, ha valami baj történik.

Boldog és nyugodt babavárást!

2012. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam akinek elment a babája. Megkérdezhetem, hogy miért lettem lepontozva? Csak a happy endes sztorik hasznosak?

Nem érdekel amúgy a pontozás, csak kíváncsiságból kérdezem

2012. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves 16.-dik válaszoló!

Nekem is szinte minden válaszom le van pontozva,de pont

leszarom!

Valaki ezzel szórakozik....no comment!

2012. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, számomra mind hasznos volt, én lepontozni soha nem szomtam az értelmes, kérdéshez kapcsolódó válaszokat és a fentiek kivétel nélkül azok!
2012. máj. 16. 22:33
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha vki visszaolvasna még... Sajnos baj lett, terhesség alatt fel nem fedezett súlyos fejlödési rendellenességgel született, de reméljük és hisszük, hogy meggyógyul!
2012. okt. 22. 23:09
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon sajnálom, remélem rendbe jön a csöppség. Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen fejlődési rendellenességről van szó? Lehetséges, hogy a láz okozta?

Nagyon szorítok, hogy meggyógyuljon!

9-es voltam.

2012. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!