Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon anyás gyermeke...

Akinek nagyon anyás gyermeke van és bölcsödébe adta, mennyi idő kellett ahoz, hogy sírás nélkül váljatok el?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam 1 hónapja jár bölcsödébe. Minden nap úgy hagyom ott, hogy sír és mondogatja, hogy anya-anya. Amikor megyek érte, a gondozónénik azt mondják, hogy ez a sírás nem sokáig tart, hamar vígasztalható. De nekem egész nap rossz így a kedvem. Sokat beszélünk arról, hogy miért is kell bölcsibe járni, megérti, de akkor sem tud sírás nélkül bemenni. Mit csináljak? Másnak is van ilyen problémája? Vagy akinek volt, mennyi ideig tartottak a síros reggelek? Előre is köszönöm!
2012. máj. 17. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk fél évig csinálta így:-(
2012. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb másfél hónap volt.ő úgy ordított,mint akit nyúznak.közben kapaszkodott a nyakamba,úgy kellett letépni.most azt mondja,szeret járni,de mindig nagyon várja,hogy menjek érte.

egyébként csak neked szól ez a sírás.én szívem is vérzett,de mosolyogva köszöntem el tőle,elmondtam,hogy mikor jövök érte.illetve most is ölben viteti be magát a bölcsibe,akkor még hozzám bújhat.egyébként most 2 és fél éves.

2012. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!