Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öklendezik, hányik...

Miért öklendezik, hányik sírás közben?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom sírás közben öklendezik és néha hányik is.nem hagyom sírni,de van hogy ki kell szaladnom pl mosdóba és ő ezalatt annyira sír hogy öklendezik.vagy ha séta közben azt akarja vegyem ki a babakocsiból,,,tehát nem nagy dolgok miatt.nagyon ilyesztő és nem tudom miért csinálja.nem is értem mások hogyan tudják hagyni sírni a babájukat..én ha ne adja isten akarám hagyi sem tudnám.nektek is csinálja ezt a babátok??van rá megoldás?
2012. máj. 7. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a keresztfiam ilyen, és az én kislányom is volt hogy hányt annyira felhergelte magát. Szerintem nem igazán van megoldás, alkati kérdés. Az én kislányom eléggé hisztis, ez okozza... nem sír sokszor de ha igen akkor hihetetlen mit tud művelni (aztán persze ha az van amit Ő akart pik-pak abbahagyja).

Barátnőm a keresztfiamnál mindíg próbálja azonnal megszüntetni a sírást, hogy ne legyen hányás belőle... akár arcmosással, vagy van hogy csak az arcába fúj egy picit (valami a gyerek számára meglepőt csinál ami kizökkenti a sírásból), ez náluk bevált. Nálunk nem igazán vált be ez a módszer, én egyszerűen próbálom vigasztalni ilyenkor a kislányom (ami hol sikerül hol nem)... és remélem ha nagyobb lesz könnyebb lesz vagy egyszerűen kinövi.

2012. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam is képes öklendezni sírás közben.Nála a figyelem felkeltése a cél.Annyira feltünően csinálja(öklendezik kicsit,aztán ferde szemmel felnéz rám,ha figyelek akkor folytatja)nem figyelek már rá,így el sem jut a hányásig.És egyre ritkább,bár eddig sem volt sűrün mert igyekszem kompromisszumra jutni:-))
2012. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!