Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb babánál mi vált be...

Nagyobb babánál mi vált be nektek csuklás ellen? Hátha nem próbáltam még ki mindent.

Figyelt kérdés

7,5 hónapos kisfiam ha csuklik semmi nem használ nála.

Mikor pici volt cicizett kicsit és elmúlt. Most a cici nem jön be, mert ha nem éhes nem kell neki. Próbáltam vizet is adni neki, de nem issza meg. Belefújtam a szájába, megijesztettem, semmi. Múltkor kínomba már a citromlevet is kipróbáltam (nem szívesen), de az se segített.

Egyedül a keserves sírástól múlik el, na de ki szereti szándékosan megríkatni a babáját. Mondjuk végső elkeseredésemben már ezt szoktam csinálni. :(

Azt ne mondja senki, hogy nem zavarja, meg hogy elmúlik! Megnézem én azt az embert aki élvezi, hogy 40-50 percig is csuklik megállás nélkül, nemhogy egy babát. Sose hagyja abba magától, szinte mindig marad a sírás. :(



2012. máj. 17. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Az én babám egy csepp citromtól abbahagyta a csuklást. Nyugodtan add azt, semmi baja sem lesz. :)
2012. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemigazán jó a citrom, felnőtteknek se ajánlják "csuklás" ellen.

Én -megírom őszintén-inkább elviselem, mert abba szakadtam bele mindig, amikor csuklott, jött sorba, hogy: itattam cicivel, itattam vízzel, citromot adtam neki- és mindegyiket köpködte kifelé. Amúgy az enyémnek még sokszor a sírástól se múlik el, úgyhogy én mostmár hagyom. Hál az égnek, egyre kevesebbet csuklik...

2012. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második, nem egy liter citromról van szó csupán egyetlen cseppről. :) Ennyitől az égvilágon semmi baja nem lesz.
2012. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát jó, végülis ha használ...:) de mondom, nekünk az se használt mert kiköpte....:)
2012. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. Próbáltam a citromot kétszer is, de nem használ.

2. Meddig csuklik ha hagyod? Az a baj, hogy nálunk nem marad abba magától. 40 perc után már nem hagyom szenvedni. Amikor sír akkor meg a szívem szakad meg, de az még is csak 1-2 percig tart.

2012. máj. 17. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát 20 perc volt a leghosszabb...kicsit furcsállom a 40-et... Nem tudod, h miért csuklik?

Nálunk attól ált. hogy nem jól van kibüfiztetve, és amikor jön a büffennet utána elkezd csuklani. Azért írom, h nem jól van kibüfiztetve, mert olyan a lánykám, h büfizik szépen evés után, aztán rá 10 percre is "eszébe" jut és büffent egyet-na azután van a csuklás 90%ban.


De érdekes ez a 40 perc, nekem soknak tűnik. Doki szerint oké? (MMint biztos nincs nagy baj, csak lehet h túl sok levegőt nyel...stb.)

2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 20 perc még elmegy úgy ahogy. Dokit nem kérdeztem, mert általában 2-3-szor csuklik hetente. Akkor is a kóborbüfit nyeli vissza, ami két szopi között jön, mert azt is sajnálja kárba veszni. :) Mennyiségre nem vészes a csuklás, sose csuklott sokat, csak olyan rossz, hogy tehetetlenül állok előtte. Akkor marad a sírás. :(
2012. máj. 17. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én Fiamat is nagyon zavarja, ha csuklik.

Bugyoláld be jól, lehet, hogy fázik!

2012. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!