Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mennyire megbízhatóak a...

Vajon mennyire megbízhatóak a DM-es Babylove-os BIO bébiételek, leginkább a bio (pangasius) tengeri halas?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok már szinte minden termékkel, mert hallani sokfélét arról, hogy "nem minden az aminek látszik", amit ráírnak...stb. Utóbbi pár évben próbálom körültekintően vásárolni az élelmiszereket, hiszen annyit hallani, hogy mennyi az adalékanyag, gén és hormonkezelt...stb élelmiszer. Imádom a halat és mostanában erről is annyi rémhír járja... Leginkább a Pangasius halfajtáról. Szóval tudom, nem lehet sokszor kikerülni, hogy ne fusson bele az ember, de ha már BIO, vagy a másik hangzatos "Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból" származó terméket vásárol, tényleg az is legyen benne. Persze én is főzök a 10 hónapos kislányomnak, de "nyugodtabb" szívvel adom a BIO termékeket, legalábbis addig amíg ilyen kicsi...

#Babylove bébiételek #bio bébiételek
2012. máj. 17. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy egyébként meg vagyok elégedve a Babylove-os egyéb termékekkel, nekünk a pelenkájuk nagyon bevált, a popsitörlő is, nagyon jó az eldobható partelli is utazáshoz. Krémekből én a bimbóvédőt használtam az első hónapban, nagyon bevált az is és azért is azt választottam mert nem kellett lemosni szoptatás előtt és az ára is jó. Egyéb krémeket nem használtam, csak gyógyszertárit, ill Weleda ápolókrémet...
2012. máj. 17. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:
A bio-ban megbízhatsz. Csak akkor írhatják ezt rá a termékre, ha 95%-ban bio anyagokat tartalmaz.
2012. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a halat semmilyen formában, ezért elkészíteni sem tudom a lányomnak. De tudom azt, hogy fontos a hal is az omega3(?) miatt, így ha halat akarok neki adni, csak azt a fajtát adom, éppen azért, mert én is elég sok rosszat hallottam már. Amúgy is nagyon megbízom a DM-es dolgokban. Ha bébiételt kap, szinte csak DM-eset adok neki, éppen azért, mert BIO. Szerintem azt csak úgy brahiból nem írhatják rá.
2012. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a pangasius az nem tengeri hal!

én sok babylove-s kaját adok neki, szereti is. nem néztem még, őszintén szólva, h milyen fajta hal van benne.

De egyszer vettem hipermarketben fagyasztott pangasius-t itthon rákerestem a neten, hogy hogyan készítsem el, akkor találtam meg, hogy Thaiföld szennyvizes folyóiban élő halfajta... fincsi... azóta nem is veszek...

2012. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én, főleg a gyerek miatt, mindig minden összetételt megnézek. A Babylove-os termékekkel eddig semmi bajom, a Pangasius hal is meg van jelölve, hogy ellenőrzött vízgazdaságból származik... de erről a halfajtáról hallottam, olvastam nagyon sok rosszat, ezért kételkedem kicsit, hogy valóban BIO e, ami a bébikajában van. Ill. felmerül bennem a kérdés, miért pont ezt a halat rakják bele, annyi féle más van még, amit még BIO formában is forgalmazhatnának...
2012. júl. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!