Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon horkol a férjetek?...

Nagyon horkol a férjetek? Mégis együtt alszotok 3-an a babával?

Figyelt kérdés
Hogyan működik? A babát nem zavarja? És az anyuka? Én füldugóval alszom általában, de gondolom baba mellett nem lehet...
2009. jún. 27. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is 3-an alszunk,én is füldugóval,de ha nyöszörög egyet a babám,azonnal felébredek.Ha a párom horkol,arra már immunis lettem,és a kislányom is megszokta-már 9 hónapja alszunk egy szobában.Semmi gond ezzel.
2009. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen....őszintén engem sokszor zavar, igy a babával az első hónapokban külön szobában aludtam tőle, mert elég volt éjjel kelni a kicsihez, de azt már nem birtam, hogy ő is felkeltett...:( aztán visszaköltöztem hozzá, de mikor hajnalban rákezdi és nem tudok visszaaludni, átmegyek a baba mellé. Két hete kicsit jobb, mert leszokott a cigiről. Most 5 körül ballagok át a babuhoz, 6- körül ő is kel, igy elmegy valahogy. Füldugót nem merek használni, mert nem hallom meg, ha a figyelőből jön a babasirás:( jajjj, nehéz!
2009. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi is hárman alszunk egy szobában. én mindig felébresztem a férjemet, ha nagyon horkol. oldalra fordul, és jobb.
2009. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vándorolok..elkezdem a férjemnél aztán hajnalban mikor a kicsi kel átmegyek hozzá és ott alszok vele...ált,nem sikerül vissza találni a férjemhez.nagyon rossz alvó voltam zavar a horkolása,most is zavar pedig bírnék aludni ha lehetne...De ,hogy ne érezze ő sem rosszul magát meg én is tudjak pihenni átmegyek a kis herceghez-csak már ő is kezd kitúrni az ágyból...1éves..
2009. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk én horkolok, és vettem ilyen Respir Activot, ami nagyon hasznos, próbáljon a férjed azzal aludni!
2009. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is füldügóval alszok, így a férjem horkolása nem zavar.A kicsit pedig így is meghallom.Nyugodtan aludhatsz füldugóval!Annyira kifinomúlt lesz a gyerek neszeire a hallásod, hogy fel fogsz kellni rá.A párodnak vehetsz horkolás elleni sprayt, ha még mindig zavar.Nekünk a Silense és a Snorezzi bevált.
2009. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!