Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az anyámnak hajlandó...

Csak az anyámnak hajlandó enni és elaludni is a babám! Mostmár kivagyok, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 11:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem amgam, mint egy bébiszitter. Aki nem bír a más gyerekével. Anya az ágyra leteszi náluk maga mellé, 5perc alatt elaltatja. Én nem fogom 8-10hónap után a kiságyból kiszoktatni ezért. Minden etetés és altatás egy kudarc. A délelőtti alvás is elmaradt, mert NEKEM nem alszik el. Mindent elkövettek, de csak azért sem. Nagyon mérges vagyok már.
2009. jún. 27. 11:37
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát legyél Te többet vele, szokjon vissza hozzád. Te meg próbálj meg minél nyugodtabb lenni, nagy levegő és türelem. Megérzi a baba és ellenfeszül.
2009. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
A gyereknek nem a kiságyban a helye, hanem az anyukájával, a teste közelsége nyugtatja meg. Szívtelenség beleerőltetni az ágyba, mikor ennyire látványosan látszik, hogy testközelségre vágyik.
2009. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem légy őszinte magadhoz, és nézd meg a szituációt kivűlről, mit is csinál a babával anyukád, ami jó neki, és tanuld meg! Ez a baba és a te érdeked is, habár nagyon nehéz, megértem, mert ehhez be kell látnod, hogy lehet, valamit nem jól csináltál... Ne add fel!!
2009. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak a babád érdekeit nézd, most lehet, hogy jobban igényli a társaságodat. Az én kislányom egy kis fenéksimi után elalszik az ágyában, de van, amikor nem. Olyankor kiveszem magam mellé, és a mi ágyunkon durmol egy jót. nem szokik hozzá, nem rendszeres, de ha igényli, akkor az a fontos, amit ő akar.

Légy vele türelmes, tudom, hogy néha nehéz, kinek, nem, én is érzem azt néha, hogy most cserben hagy minden ötletem, és sehogy sem jó neki. De ennek mindig van valami oka. Foga, idő, törődés utáni vágy, stb. Ne félj attól, hogy elkényezteted, minél többet vagy vele, annál kiegyensúlyozottabb baba lesz.

6 hós kislány anyukája

2009. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem türelmes, nyugodt lenni. A nap minden percében velem van, ha a mamájával van, akkor is ott vagyok. Sajnos az apukája nem törődik igazán vele, de velem se. Igazából ez lehet az a rosszérzés, amit talán érez rajtam a kicsi, meg az apja hiányát is, az biztos.
2009. jún. 27. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszak,hogy mellettem volt állandóan,később szívtam meg vele,mert nem volt hajlandó már velem sem aludni,Tény nekem a nagyik messze vannak mindentől így egymásra voltunk hagyatva,de én is megnézném mi az a mai jó a kicsinek mi tettszik neki és utánoznám.Más nem kérném a nagyit,hogy hagyja rád,lehet üvöltene egy darabig de pár nap után te lennél neki a biztos pont.

apukával meg helyre kell rakni a dolgokat ,mert magamról tudom,ha egész nap feszült vagy akkor érzi rajtad a kicsi és ő is az lesz és nem kara téged.

Ez tuti,üljetek le egyet beszélgetni,vacsizni,sexelni stb és oldjátok meg a dolgokat,mert később rosszabb lesz.Ha másért nem hát a babátokért,mert ő mindkettőtöké,és ti vagytok neki minden!!!1éves baba mamája

2009. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerül azóta az altatás?
2009. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

próbálj vele egyedül maradni, és téged közben ne nyomasszon, hogy neked ezer más dolgot kéne csinálnod, és pattannál fel,ha elaludt, mert megérzi.

Engedd el magadat, úgy, hogy ne legyen gond, ha te is elalszol.

2009. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, h még mindig kapok reakciókat! :)

Azóta rendeződtek a problémáink. Szerencsére csak átmeneti volt a gond. Visszagondolva valóban túl sokat gondoltam a saját dolgaimra, türelmetlen, kimerült, kissé fásult voltam. Igyekszem magam "rendben tartani", h ilyenek ne nagyon ismétlődjenek újra.

Sziasztok!

2009. aug. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!