Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Már...

Miért csinálja ezt? Már nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés
10 hónapos babám egyik napról a másikra nem akar aludni napközben. Eddig aludt kétszer kb 3-4 órát. Mostanában vagy 5ször neki kell futni,hogy le tudjam fektetni,pedig mindig megvárom,hogy álmos legyen,nem fektetm le korán. Nem hagjya hogy ringassam,mellettem nem alszik,babakocsiban szintén nem... Napok óta napközben jó ha egy órát alszik,ráadásul éjszaka is ébred legalább 4szer. Miért????
2011. szept. 11. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kezdi érdekelni a világ és semmiről se akar lemaradni. Hogy mi rá a megoldás, azt sajna nem tudom...
2011. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki, legyél vele türelmes, el fog múlni ez az időszak is. Valószínűleg a szeparációs szorongás is hozzátehet a problémához. Próbálj nem eltérni a szokásaitoktól, csak ha nagyon muszáj, és vissza fog lendülni minden a régi kerékvágásba.
2011. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk most lett egyik napról a másikra, h eddig evett és 1 órát , max másfelet fent volt és 2-3 órát aludt, és ez így ismétlődött minden nap etetésenként, 7 hónaposan egyik napról a másikra egy csapásra megfordult és 1 órát alszik és 2-3 órát van fent, van h nem is eszik egyből, mikor felébred, úgy mint régen. Nagyon idegesítő volt, nem tudtam én sem az okát, de türelmesnek kell lenned, már többet vannak fent, mint korábban, szerintem ez természetes, csak nekünk drasztikus, h egyik nap még ilyen (és hónapokig ilyen is volt), másnap meg gyökeresen megváltozik, hozzá kell szokni! Nálunk is végigaludta az éjszakát 2 hónapostól, most meg sokszor felébred, felsír, de most nem kelünk fel hozzá, mert elég fárazstó volt, és most pici nyüszi után szépen visszaalszik, lehet h tényleg ez a szeparációs szorongás.
2011. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megvolt ez az időszak, most 1 éves, és most kezd átállni a napi 1 napközbeni alvásra. Na ez sem piskóta. Tegnap pl. reggel 6-tól este 6-ig fenn volt, és csak akkor aludt el, és éjszaka is félóránként felébredt. :-/


Kitartás!

2011. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű az biztos:(:(:(

Az nem is zavar,hogy többet van fenn, mert nyílvánvaló,hogy nem fog mindig egész nap aludni:):):) csakhát olyankor tiszta nyüg, semmi nem jó neki, bújik belém, már a wc-re is vinnem kell magammal

2011. szept. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!