Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Ti mit csinálnátok a helyembe? Csak én nem bírom. Én vagyok túl gyenge? Ti hogy bírnátok? Önzőség, hogy így döntöttem?

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni, anyagi okok miatt.Két gyerekkel maradtam itt.A pici 8 hónapos.Nincs senki segítségem.Anyukám dolgozik messze lakik.A kicsinek asztmatikus hörgőgyulladása van.Sokszor fullad.a Nagy is elég beteges.Minden hivatalos ügyet egyedül intézek a babával.Egyedül csinálom végig a fulladós köhögős éjszakákat.Tulajdonképpen hónapok óta nem aludtam át egy éjszakát és hajnal 5 kor kelek.Hónapok óta nem voltam a gyerekek nélkül egy percet se.Fizikailag és lelkileg is kimerültem.Beteg lettem,de nem tudtam kezelésre járni,mert a kicsit nem akartam beteg emberek közé vinni.Napi szinten fájdalom csillapítón élek.Ami másnak természetes,mint például elmenni ruhát venni az nekem szóba se jöhet.Nem szeret a fiam vásárolgatni))

Azelőtt volt életem.Imádok tanulni.Mindig is jártam suliba.Most egy fodrász is hatalmas szervezés kérdése.

Mivel nem vagyok kedves és bájos a párommal a telefonba így a kapcsolatunk is kezd megromolni.Már nem érzem azt a biztonságot mellette amit régen éreztem.

Így úgy döntöttem nem csinálom tovább ,jöjjön haza.Mi nem tudunk kimenni sok egyéb ok miatt.

Ti meddig mennétek el a pénzért.Tudom a pénz nagyon fontos.De nekem ennyit nem ér!


2012. máj. 18. 10:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Így elég rossz, mert így pedig ebből lesz mindig vita :-(


Ebben az esetben első körben újra átgondolnám a külföldre költözést a gyerekekkel. Ha ez tényleg teljesen megoldhatatlan, akkor határ mellé költözni.


Addig még megoldás lehet a takarítónő, hogy amikor van egy kis pihenőd a gyerekek miatt, ne kelljen a házimunkának nekiállnod.


A nagy mennyi idős? Nem mehet oviba?

2012. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én totál megértelek, hogy erre rámehet egy házasság. Én is egész nap egyedül vagyok itthon 2 gyerekkel, férjem este 7-re ér haza, sokszor szombaton is dolgozik. Gyakorlatilag megfürdeti a nagyot, és kidől. Ahogy én is. Nincs összebújás, nincs beszélgetés. Külön alszunk, mert én még éjszaka kelek a kicsihez. És az a baj, hogy mindezt megszoktam, és már nem is zavar különösebben. Lázadtam eleget, mondtam, hogy ez így nem lesz jó, legyünk többet együtt, nem úgy alakult. Nem mondom, hogy ez az általános, de szerintem jól döntöttél, legyetek többet együtt.
2012. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A nagy 10 éves iskolás.Ő az előző házasságomból született,de a párom úgy nevelte mint a sajátját.A lányomat is nagyon megviseli ez a helyzet.Az Ő apja is külföldön van 5 hónapja nem látta.Egy nagyon kiegyensúlyozott jó tanuló kislány,de mostanában sokat sírdogál ok nélkül és állandóan arról beszél milyen volt amikor még nem váltunk el az apjától.Próbálok vele tanulni még esténként,de egy kis örökmozgó 8 hónapos mellett ez elég nehéz. Azelőtt a párom elvolt addig a kicsivel amíg én a naggyal tanultam.

Megszoktuk már a mindennapokat hárman,csak ennek nem így kellene lenni.Én nem egyedülálló anya vagyok,mégis úgy élek.

2012. máj. 18. 13:01
 24/26 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kompromisszumra kell jutnotok a férjeddel, akár úgy, hogy te engedsz. A mostani helyzetben szerintem még jó is lenne, ha valami határmenti településre költöznétek, a gyerekeknek is nagyobb esélyük lenne a jövőjüket nézve, ha meg külföld, az szerintem még jobb lenne. Sehol sincs kolbászból a kerítés, de ahogy leírtad, a férjed tényleg igyekszik odakint megfelelni, és még a nyelvet is jól elsajátítani. Lehet, hogy azt látja itthon, amit sokan, hogy nem éri meg itthon dolgozni. Kapsz fizetést, de egyre több bőrt akarnak lehúzni az emberről, lassan már nincs mit. Én a helyedben átgondolnám, és nagyon okosan próbálnék meg dönteni, mert nem biztos, hogy egy 3. férfit fogsz találni, aki úgy szereti az előző két házasságodból született gyerekeket, mintha a sajátjai lennének. Megbízható társat találni nagyon nehéz, az ember összeteheti a két kezét, ha sikerül.

Egyben egyetértek veled, sokáig nem lehet húzni ezt a helyzetet.

2012. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi is pont így voltunk csak anyu 3 gyerekkel maradt egyedül :) Mellesleg én 24 órából 20-at sírtam. Ma is külföldön dolgozik apa, 1 hónapig van kint, mégsem hidegültek egy egymástól anyámék, huszonéve boldog házasok... Ki lehet bírni. Minden jót nektek!
2012. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo

Mi tortent veletek?

2012. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!