Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlotok?

Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapos a fiam, Titi-tritonunk van, de annak a sportrésze nagyon nem jön be. :(

Szempontok:

-dönthető háttámla

-velem szembe és nekem háttal is tudjon ülni (bocsi, ezt nem tudom,hogy mondják :) lényeg, ha a szemébe süt a nap ellenkező irányba is tudjam tolni.

-bolygósítható első kerekek

-ne legyen túl drága :)

Annyi helyen nézelődtem már a neten, de nem találok megfelelőt. :( Ha olyat tudtok, ami csak részben felel meg az elvárásaimnak, azt is szívesen fogadom.


2012. máj. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk Chipolino Tiana van.Nem cserélünk?Pont egy titire vadászok :)
2012. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van.

- hevederrel állítható háttámla, de ne teljesen dönthető (de ez egy 7 hósnak szerintem nem gond)

- sajnos nem lehet forgatni a tolásirányt,viszont ha ül a baba a kocsiban, akkor a kupolát szinte teljesen előre lehet tolni, ami így egyben esővédőkébnt is funkcionál, illetve a nap ellen is jó

- kerekei bolgyósíthatóak

- árát nem tudom neked mi a drága

- nagyon könnyű kocsi, simán felemelem, könnyű összecsukni, kinyitni, zárt helyzetben van rajta egy tartó, aminek nekiállítva megáll

- kosara elég nagy


remélem azért tudtam segíteni, de az biztos h én is a tolásirány változtatását hiányolom ezen, de nagyon kevés sport kocsit lehet sajna.

Nincs tökéletes kocsi, sokszor azon gondolkodok kellene a szülők tapasztalata alapján "összegyúrni" egy tökéletes kocsit, jól kereshetnénk vele

2012. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én is hét hósan vettem neki ezt! nagyon bejött,nagyon szeretem..

nem irtál árkategóriát ugyhogy nem tudom mi a túl drága:) nem olcsó de most le van értékelve brendonba 60ezerre 90ről!!

2012. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!