Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik napközben a...

Miért nem alszik napközben a gyerekem? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Semmilyen altatás nem válik be. Hiába fáradt, ágyba teszem, vagy babakocsiba tökmindegy, nem alszik. Helyette piszkálja a körülötte lévő dolgokat, cumit kiköpi.

9 hónapos.


2012. máj. 21. 17:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%

Sógornőm a cumit mézbe mártja és attól el is alszik a baba! :) Próbáld ki,hátha nektek is bejön!


Vedd onnan a játékokat meg a cuccokat,mert lehet így csak arra összpontosít... :)

2012. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
mézbe? dehát az allergizáló étel. én nem merném.
2012. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

MÉZET??!! alap, hogy 1 éves kor alatt tilos!!

köszi.

2012. máj. 21. 17:43
 4/29 A kérdező kommentje:

Szerinted nem azzal kezdtem, hogy kivettem mindent?

A vázon, rácsokon, matracon, lepedőn kívül nincs más. Vagy szerinted azokat is vegyem ki? (Bontja a lepedőt és görgeti a rácsokat, vagy a fogát köszörüli rajta.)

2012. máj. 21. 17:46
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem baj, hagy csinálja. Sötétíts be, tedd be az ágyba. Egy idő után elalszik. Ha ezt mindennap megteszed akkor egy idő után megszokja és nem fog játszani alvás helyett.
2012. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
oké, holnaptól megpróbálom. De mivan - és biztos, h így lesz - ha sír.
2012. máj. 21. 17:56
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Nekem édesanyám is mézbe mártotta az alig 1hónapos lányom cumiját. Akkor még nem tudtam hogy ezt elvileg nem szabad,így nem tiltakoztam,mert bevált!


Szerencsére baja nem lett,és a fogai is jók.

2012. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Méz az jó,fenét allergizál! A sok vegyipari cucc amivel óhatatlanúl találkozik az ember élete során mindenbe belekeverve ,na az ami allergizál.
2012. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy alszik-e ekkora baba, szoktatás kérdése. Ki kell alakítani egy rendszert, mondhatni szertartásszerűen végezni az altatást. Ennyi idős korában a fiam még 2x 1 órát aludt.


Nagyokosoknak:


Mézet 1 éves kor alatt semmiképpen ne adjunk, mert halálos botulizmus fertőzést okozhat!

2012. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok,írtam én olyat,hogy a sógornőm gyereke nem múlt el 1 éves? Majd később is még beválik... Írtad azt,hogy kivetted azokat a sz&@rokat?!!! Ne itt hisztériázz,ötletet adtam,nem írtam,hogy feltétlen most add a gyerek szájába a mézes cumit,később is nagyon jól lehet majd hasznosítani! -.-
2012. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!