Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alakulgat a dolog az elindulás...

Alakulgat a dolog az elindulással kapcsolatban vagy még messze van tőle a kisfiam?

Figyelt kérdés
1 éves elmúlt, és ma úgy ment három-négy lépést hogy a párommal szemben ültünk egymással és elindítottuk a másikunk felé. Nagyon élvezte kacagott nagyokat. De nem állt fel még egyedül és még nem is áll stabilan. Attól függetlenül elindulhat?

2012. máj. 21. 20:21
 1/2 Kerria ***** válasza:

Persze.


De azt csak a kisfiad tudná megmondani, ez mikor lesz :) Az is lehet hogy előbb stabilan akar állni, és csak utána. De lehet hogy járás közben tanul meg majd állni :)

2012. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez mindenféleképpen jó jel! Lényegében már elindult, csak gyakorolnia kell, és biztos nagyon élvezte is, ha kacagott közben. :) Szerintem az, hogy nem áll egyedül fel, és nem is áll még stabilan, nem jelent semmit, hiszen van olyan baba aki előbb feláll, és áll stabilan, utána indul el, de van aki előbb elindul, és csak utána csinálja a többit. Szerintem pár nap, és rendesen menni fog már.
2012. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!