Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fiammal? Vörös a...

Mi lehet a fiammal? Vörös a tenyere, és viszket neki.

Figyelt kérdés
torokgyulladása van,már 2x voltunk dokinál,antibiotikumot kapott rá,de mivel lázas is lett 2nap múlva,meg iszonyatosan csúnyán köhög,visszavittem,A doki ugyanazt az antibiotikumot irta neki,ha elfogy az előző,adjam neki megint...köptetőt irt még meg fenistil cseppet.Már másfél hete beteg a fiam,láza mér nincs,de csúnyán köhög,és szivni kell sokszor az orrát.Ami aggaszt,hogy tegnap éjjel láttam,hogy álmába a 2 tenyerét dörzsöli össze,és sirt is,meg nappal is dörzsöli,gondolom viszket neki,megnéztem,és láng vörös szegénykémnek,és van ahol már kezd "varrasodni",picit lehet látni,gondolom már annyira kidörzsölte.Soha nem volt még ilyen.Mi lehet ez?Gondoltam allergiás lehet valamelyik gyógyszerre,de ezeket már szedte.Most nézegettem a neten hogy mitől lehet piros tenyér..stb,és találtam egy olyan gyermekbetegséget,hogy "kawasaki szindróma",életembe nem hallottam még erről,de sok minden stimmel amit leirnak,pl a magas láz,(igaz nem 3hétig),a kiütések,főleg a szája körül,de van pár a karján,lábán is,a vörös torok..stb.Lehet már csak "keresek"valami betegséget amire azt mondom hogy na igen,ez a baja biztos a fiamnak,de kicsit megijedtem azért.Ti hallottatok már erről?Mondjam a dokinak?Hülyének fog nézni hogy a neten keresek betegséget a gyereknek...meg ez amúgyse normális doki,szerinte sosincs semmi a fiammal,azért voltunk már 2x is kórházba....azt is én könyörögtem ki adjon beutalót,na mindegy,ez más téma.Szóval esetleg volt valaki gyermekének hasonló,hogy vörös volt a tenyere és viszketett?Vagy mivel kenjem?
2012. máj. 21. 21:06
1 2
 11/11 ZuzuPetals1982 válasza:
Crelo, elirtam.
2013. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!