Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti is zajos helyen...

Anyukák, ti is zajos helyen laktok?

Figyelt kérdés

Ez valami őrület...

Fél éves a babóm,és sose tud normálisan pihenni,vagy csak nagyon ritkán.

A szomszéd állandóan kopácsol,csiszol,fűrészel,hangosan beszél (románok-bocs e mellet nem lehetett elsiklani), vannak gyerekei,azok is állandóan sikítoznak,neveletlenek.Szoktam nekik köszönni,de az anyjuk általában úgy tesz,mintha nem is venne észre.Szóval nagyon fenthordják az orrukat.Minap is kint altattam,látta az asszony és direkt hangosan kiabált!! Fúú...

Már sokszor voltam annak a határán,hogy beszólok,de csak magamat égetném,semmi sem változna.

Van valaki hasonló helyzetben?Írjatok.

Mit tehetnék


2012. máj. 22. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

El lehetett volna siklani afelett, hogy románok. "Direkt hangosan kiabált". Lehet véletlenül is? :D Vagy úgy érted, hogy csak és kizárólag miattad ordibál, hogy a te gyereked ne tudjon aludni?? Nem hiszem. :)

Szerintem nem égetnéd le magad azzal, ha szépen, normális hangnemben megkérnéd, hogy legyen szíves halkabban beszélni, mert nem tud pihenni a babád. Vagy megérti, vagy nem, de ha nem szólsz, hogy bajod van, magától nem jön rá.

2012. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jaj, teljesen megértelek.

Kertes házas övezet, nem rég hazaérkezett a hátsó szomszéd, azóta minden áldott nap fúr, farag, csiszol, betont kever, követ rak le, vasárnap este azt hittem, megvágom, amikor elkezdett nyolckor fűkaszával nyírni.

Se hétköznap, se hétvégén nincs egy csendes óra, amikor végre ne zajongana.

Értem, hogy csinálja a házat, értem, hogy vannak felújítások, amik zajjal járnak, de már hónapok óta tart ez a borzalom.

Szinte várom az esős napokat, mert akkor nem tud kinn kalapálni.

Nem véletlenül költöztünk el Bp-ről, gondoltuk, csendes vidék... aha... csak a puszta közepén van csend. :)

2012. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nem sokat sajna :(

mi szívunk, 3,5 és 2 évesek a gyerekeink. Panelban lakunk, örökké lomol valamelyik szomszéd, nemritkán még este kilenckor is nekiállnak fúrni. A felettünk lakónak nincs szigetelve a padló sehol, csak a betonra rágányolták a járólapokat meg a laminált lapot, aztán faklumpában sassszézik egész nap. A fia 19 éves, öröké valami tuc-tuc zenét üvöltet...

A lakótelep egy egyetemre néz, ahol minden éjjel van valami buli, a sarkon van egy szórakozóhely is, minden pénteken rockkoncert, minden szombaton diszkó. A házunk előtt jár-kel-tör-zúz-trágárkodik az oda tartozó fiatalság.

A házunk mögött közvetlenül forgalmas út van, mellette megy a hév és mögötte vonat. Az állomás légvonalban pár száz méter, a kétévesem fejből nyomja a menetrendet mert ugye éjjel-nappal bemondják. A síneke között éjjelente szokták zúzottkővel feltöltetni, kb 3-4 havonta 2 éjszakát tönkretesz a karbantartási munka, illetve ha bármi egyéb pályakarbantartás van, akkor ugye azt is éjjel csinálják, és az állomással a hangosbeszélőn át kommunikálnak egymással a munkások és hosszas füttyjellel figyelmeztetik a vonatok a munkásokat az érkezésükre...


jobb híján költöztünk ide és nagyon szeretnénk menekülni a zajosság miatt, de egyenlőre esélytelen :(

2012. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Na a sok rasszista rosszindulatú anyuka lepontozott. :D Gratulálok nektek :)
2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi kertesben ,de forgalmas hangos helyen lakunk,eszemben sincs a környezetemet hibáztatni.

Kamionok zörögnek ,kutyák ugatnak, kukás autó csattog ... e mellet nyugodtan alszik a babám a kertben.

2012. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Zajos helyen lakunk, de nem figyelek rá, megszoktam. Fő út mellett, 1 emelten.

Éjszakánként hallom a fenti szomszéd klímáját, a másiknak 4 gyereke van, alattunk üzlet van, ahová jönnek mennek.

Nem zavar, ebbe szoktam bele.

A gyerek is megszokta, nem zavarja.

Ha elmegyünk vidékre mamihoz, ott a szembeszomszédhoz fél óránként jönnek, kibálnak be neki, vagy dudálnak, 3 gyerek egész nap kint az udvaron, nem veletlenek, csak gyerekek, játszanak futkosan, kiabálnak, nevetnek. Füvet nyír az egyik szomszéd, a másik kapálógépezik, a harmadik fát fűrészel, de mégis ebbe nő bele a gyerek.

Itthon sem, a maminál sem kel fel, szépen alszik, nem zavarják ezek a hangok.

Ha alszik, porszívózok, megy a tv, arra sem kel fel.

Hozzá kell szoknia, nem lehet mindig síri csend.

2012. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

11:34!

De nem siklottam el mellette,mert ez az igazság!

Én itthon vagyok,már bocsika!!! :)

Persze lehet ez idegesíti nagyon,azért ilyen elutasító a nőcske.

2012. máj. 22. 11:46
 8/16 anonim ***** válasza:

A szomszédokra nem sokat panaszkodhatok, társasházban lakunk, igazából csak a kutyáik idegesítenek, amikor mennek sétálni állandóan vonyítanak a lépcsőházban és visszhangzik az egész lakás tőlük.

A másik a lépcsőház ajtaja, amit ha elengedsz becsapódik, szomszéd nemhogy elengedi, de beb@ssza maga mögött, kemény hangja van.


Amúgy tehervonatok mellett lakunk, reng az egész ház, mikor mennek, csikorog, fékez, dudál, kattog-csattog, de megszokta a fiam.... kénytelen volt.

2012. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz, de gondolj arra, hogy nekik milyen lesz, ha majd egész nap a labdát fogja rugdosni a kerítéshez... :D
2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen,akkor majd neki kell tűrnie.

Mindenesetre továbbra is kedves leszek vele,az borzasztóan idegesíti...

2012. máj. 22. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!